Vélemények - Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Eredeti Creapure® az egyetlen német gyártótól, az AlzChem-től, laboratóriumilag igazolt 99,9%-os tisztasággal, saját minősített németországi gyárunkban csomagolva. Az eredetiségét közvetlenül a creapure.com oldalon ellenőrizheted a 18GM09-es QS-kódunkkal. Napi 3 g-os adagolással 1-2 plusz ismétlést tudsz majd teljesíteni a sorozataidban, felgyorsítja az ATP-regenerációt, és 3 héten belül láthatóan teltebb izmokat érsz el.

6 690 Ft(26 760 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 1225 értékelésből
(1001 értékelés)
(136 értékelés)
(33 értékelés)
(18 értékelés)
(34 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A Creapure Kreatinmonohidrát értékelései többnyire pozitívak: sok vásárló számol be fokozott erőről, jobb edzési teljesítményről és észrevehető izomteltességről. A leggyakrabban visszatérő kiemelés a (különösen) citrom-lime és narancs íz, valamint az általában jó oldhatóság/keverhetőség. A legtöbb felhasználó emellett említi a jó tolerálhatóságot és a rendszeres használat során jelentkező, főbb mellékhatások hiányát.

  • Fokozott erő
    |
  • Jó edzési teljesítmény
    |
  • Jó keverhetőség
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó tolerálhatóság
    |
  • Látható izomteltesség

AI által generálva 1225 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marius

Ellenőrzött vásárlás
Minden kreatin ugyanaz, talán ez a "Creapure" különbözik, ami állítólag a legtisztább, de ugyanazt csinálja, növeli az erőt/állóképességet. A citrom lime íze ragyogó.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gábor

Ellenőrzött vásárlás
Szó szerint értetlenül állok a többi vásárlói vélemény előtt. Az ízesítetlen, amit vettem, egyáltalán nem oldódik hideg/szobahőmérsékletű vízben. Kevergetheted 10 percig, állni hagyhatod egy óráig, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (120)
Ellenőrzött vásárlások (1095)
Pozitív (1138)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (1105)
  • Πετρος

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 29.

    nagyon finom ízű és nagyon hatásos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lubos M

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 24.

    Az oldhatóság klasszikusan problematikus, de 100%-ban működik. Akciósan vettem. Szuper.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anonymous

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 19.

    Az oldhatóság nem jelent problémát számomra, mert fél pohárral töltök bele, megkeverem és egy adagban iszom meg. Ennyi. Számomra ez a tökéletes partner minden súlyzós edző számára. Azonban ijesztő, hogy mennyit drágult a termék. 50%-os drágulás a tavalyi vásárlásomhoz képest.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Erik

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 30.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Vettem egy kilós kiszerelést ízesítés nélkül - creapure, minden rendben van, és a csomagoláson matrica is volt, de az oldhatósága nem a legjobb. Ha sűrű lével keverem, akkor nem érződik. Tiszta vízzel olyan, mintha homokot innék, és azt is össze kell keverni, különben az aljára esik, és tiszta vizet fogok inni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Štěpán

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 04.

    + Látok előrelépést. + erősebb (egy kicsit, már egy ideje használom). - egy kicsit vizes arcfelvarrás. Általánosságban ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adu

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 01.

    Összehasonlító teszteket végeztem ezzel és a "normál" változattal, ugyanazzal a márkával. PONTOSAN ugyanúgy oldódik hideg és meleg vízben is. Hideg vízben azonnal leülepszik a tartály aljára. Tejhabosítót használtam, és kétszer megismételtem a "hideg" programot minden kreatintípusnál (mironizált és normál) - abszolút azonos eredmények. Csak éppen majdnem 30%-kal többet fizettem érte, teljesen értéktelenül.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vylucnyvlastnikpatentunarozum

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 22.

    Az első néhány használat után lehet, hogy kicsit hányingered lesz, de amint a szervezeted megszokja a napi fogyasztást, minden rendben lesz. Ez csak kreatin...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • 1234

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 13.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Legalábbis az ízesítetlen verziónál, bármit is csinálok, egy kis rész marad, ami egyáltalán nem akar feloldódni, és az üvegen marad. Kipróbáltam hideg, forró vízzel, tejjel és fehérjeporral kombinálva, az eredmény gyakorlatilag ugyanaz. Amikor sima tejjel próbáltam, bár hidegen, elég jól működött. Ezen kívül nincs mit mondanom, de elég kellemetlen, amikor egy kevés folyamatosan az üvegen marad. Mégis, jó ár, kiváló cég.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 13.

    Jól oldódik, de iszonyatosan édes (citrom-lime ízű).
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • MiltonMaris

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 03.

    A legédesebb termék, amit valaha kóstoltam. Mesterséges édesítőszert használnak, amiben lehet, hogy nincs kalória, de annyira édes, hogy megzavarja a beleim működését. Akár az egekbe is emelheti a szervezet cukorindexét. A cukorbetegek legyenek óvatosak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még