Vélemények - Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Eredeti Creapure® az egyetlen német gyártótól, az AlzChem-től, laboratóriumilag igazolt 99,9%-os tisztasággal, saját minősített németországi gyárunkban csomagolva. Az eredetiségét közvetlenül a creapure.com oldalon ellenőrizheted a 18GM09-es QS-kódunkkal. Napi 3 g-os adagolással 1-2 plusz ismétlést tudsz majd teljesíteni a sorozataidban, felgyorsítja az ATP-regenerációt, és 3 héten belül láthatóan teltebb izmokat érsz el.

6 690 Ft(26 760 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 1194 értékelésből
(975 értékelés)
(132 értékelés)
(32 értékelés)
(18 értékelés)
(34 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A Creapure Kreatinmonohidrát értékelései többnyire pozitívak: sok vásárló számol be fokozott erőről, jobb edzési teljesítményről és észrevehető izomteltességről. A leggyakrabban visszatérő kiemelés a (különösen) citrom-lime és narancs íz, valamint az általában jó oldhatóság/keverhetőség. A legtöbb felhasználó emellett említi a jó tolerálhatóságot és a rendszeres használat során jelentkező, főbb mellékhatások hiányát.

  • Fokozott erő
    |
  • Jó edzési teljesítmény
    |
  • Jó keverhetőség
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó tolerálhatóság
    |
  • Látható izomteltesség

AI által generálva 1194 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marius

Ellenőrzött vásárlás
Minden kreatin ugyanaz, talán ez a "Creapure" különbözik, ami állítólag a legtisztább, de ugyanazt csinálja, növeli az erőt/állóképességet. A citrom lime íze ragyogó.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gábor

Ellenőrzött vásárlás
Szó szerint értetlenül állok a többi vásárlói vélemény előtt. Az ízesítetlen, amit vettem, egyáltalán nem oldódik hideg/szobahőmérsékletű vízben. Kevergetheted 10 percig, állni hagyhatod egy óráig, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (119)
Ellenőrzött vásárlások (1094)
Pozitív (1137)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (1075)
  • Ivan

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 09. 16.

    Rendkívül elégedett, és a leállás után is látható a különbség, ahogy az áram csökken
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 09. 14.

    Csináltam egy tesztet, kreatint szedtem telítési fázis nélkül, de minden nap vettem egy púpozást, azaz kb 8-10g-ot egy hónapig. 14.8-án mértem a súlyomat az első használat napján. 2018-ban 69 kg volt, ma 14,9. 2018-ban, és ez 71,2 kg volt, így egy hónap alatt 2,2 kg-ot híztam, függetlenül az igazán javuló teljesítménytől és megjelenéstől. Mindenkinek ajánlom ezt a kreatint, akinek súlygyarapodási problémái vannak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rudyboom

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 08.

    Jóízlés.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ódin

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 08. 14.

    Jól lemegy a nyakába, jobban, mint a partnerek... a kreatin.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • árpi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 10.

    Valóban első osztályú mikronizált kreatin monohidrát. Oldódása a szokásos, fél bögre meleg (de nem forró) vízben 1 perc kavargatás után tökéletesen feloldódik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Johnny666

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 06.

    Valóban észrevettem a különbséget, ha edzés előtt fehérjét kevertem kreatinnal. Erősebbnek és gyorsabbnak érzem magam egész idő alatt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ferkó

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 06.

    nagyon jó és most még ajandék is jár hozzá. GymBeam ééén is szeretleeeeeeeeeek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Attila

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 03.

    Remek termék ez a kreatin monodirát. Nagyon sokáig tart és verhetetlen árban van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • lajcsi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 26.

    Ez előtt mindig sima monohidrátot vettem, gondoltam kap egy lehetőséget a bizonyításra. Működik, oldódik és tényleg igencsak apró szemcsés. Tökéletesen tette a dolgát, akcióban biztosan inkább erre szavazok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gyuri

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 23.

    a barátom figyelmeztetett arra hogy új termék van a weben és hogy nagyon jó. Az Ó véleménye alapján megvásároltam én is ezt a terméket. Már két hete használom a terméket és tényleg nagyon jó ;) az ára, az íze, az összetétele - minden szuper :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még