Vélemények - Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Eredeti Creapure® az egyetlen német gyártótól, az AlzChem-től, laboratóriumilag igazolt 99,9%-os tisztasággal, saját minősített németországi gyárunkban csomagolva. Az eredetiségét közvetlenül a creapure.com oldalon ellenőrizheted a 18GM09-es QS-kódunkkal. Napi 3 g-os adagolással 1-2 plusz ismétlést tudsz majd teljesíteni a sorozataidban, felgyorsítja az ATP-regenerációt, és 3 héten belül láthatóan teltebb izmokat érsz el.

6 690 Ft(26 760 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Kreatin-monohidrát 100% Creapure® - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 1221 értékelésből
(999 értékelés)
(134 értékelés)
(33 értékelés)
(18 értékelés)
(34 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A Creapure Kreatinmonohidrát értékelései többnyire pozitívak: sok vásárló számol be fokozott erőről, jobb edzési teljesítményről és észrevehető izomteltességről. A leggyakrabban visszatérő kiemelés a (különösen) citrom-lime és narancs íz, valamint az általában jó oldhatóság/keverhetőség. A legtöbb felhasználó emellett említi a jó tolerálhatóságot és a rendszeres használat során jelentkező, főbb mellékhatások hiányát.

  • Fokozott erő
    |
  • Jó edzési teljesítmény
    |
  • Jó keverhetőség
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó tolerálhatóság
    |
  • Látható izomteltesség

AI által generálva 1221 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marius

Ellenőrzött vásárlás
Minden kreatin ugyanaz, talán ez a "Creapure" különbözik, ami állítólag a legtisztább, de ugyanazt csinálja, növeli az erőt/állóképességet. A citrom lime íze ragyogó.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Gábor

Ellenőrzött vásárlás
Szó szerint értetlenül állok a többi vásárlói vélemény előtt. Az ízesítetlen, amit vettem, egyáltalán nem oldódik hideg/szobahőmérsékletű vízben. Kevergetheted 10 percig, állni hagyhatod egy óráig, de
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (120)
Ellenőrzött vásárlások (1095)
Pozitív (1138)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (1101)
  • Matěj

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 21.

    Ízesítés: narancs
    Nagyon édes, de nagyszerű kiegészítő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • VOYCA

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 06. 20.

    Ízesítés: citrom-lime
    Pár napja kezdtem el szedni és egyáltalán nem keveredik semmivel...próbáltam meleg vízzel de hiába, fél csésze por marad az alján. Raknék fel képet is, de nem lehet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Victor

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 04.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Összeturmixolom, és még mindig sok por van az alján, mint a homok. Szobahőmérsékletű vízzel. Normális, hogy ilyen nehezen oldódik? A kreatinport csak arra gondoltam, hogy könnyebben elkészíthető, mert már nem akartam tablettákat nyelni, de jobb, ha folytatom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Floria

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 31.

    Megrendeltem ezt a terméket (az ízesítőt), de a címkén nincs feltüntetve a benne lévő szukralóz mennyisége. Kérem ezt a szempontot közölni, mert tudnunk kell az általunk fogyasztott mesterséges édesítőszerek mennyiségét, Köszönjük!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Teodor

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 24.

    Ízesítés: citrom-lime, ízesítetlen
    Nagyon jó ár-érték arány. Ügyeljünk az ízesítettekre, ezekben adagonként kevesebb, 3 g kreatin van, mint az ízesítetlenben 5 g. Összefoglalva, ugyanazt az árat kell fizetni kisebb mennyiségű tiszta kreatinért.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrik

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 12.

    Kreatinnal jobban megy, a napom részévé vált.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniel

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 28.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ízlés nélkül iszom, az árára nincs kifogás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 10.

    Ízesítés: citrom-lime, narancs, ízesítetlen
    Azt hiszem, már mindenki tudja, mit csinál a kreatin :)) Nagyon jó kiegészítő az izomtömeg növeléséhez és a pumpáló érzéshez :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Roman

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 02. 22.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ami az oldhatóságot illeti, nagyon rossz, nem oldható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Albert

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 01. 28.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Jó minőségű
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még