Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1151 értékelésből
(973 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1151 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (768)
  • Stefan

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 18.

    Ízesítés: narancs
    Narancs ízesítéssel rendeltem. Könnyű vitaminos íz, de mégis kellemes. Később BCAA-t és EAA-t is szedtem, de szerintem ez a legjobb Amino a gymbeamből, figyelembe véve, hogy kedvezményesen kapod. A GreenEnergy 100 mg pontosan az, amire szüksége van annak, aki általában nem fogyaszt kávét vagy egyéb edzés előtti stimulánsokat, és nem túl sok emésztési problémája van. Ajánlom!
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrei

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 15.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Nagymama íze
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rudolf

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 13.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Kiváló minőség és íz, ajánlom.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Paul

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 10.

    Ízesítés: narancs
    Sajnálom, hogy a mangó ízű már nem volt raktáron, de a narancsos is nagyon jó ízű, edzés előtt veszem be, egy bomba energiát ad, és úgy érzem, vadállatot tudnék lőni. 2 hete szedem és elmondhatom, hogy megéri az árát. újra fogom rendelni.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tereza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 03. 03.

    Ízesítés: narancs
    Lökést ad és nagyon jó ízű :) Nagyon ajánlom!
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 02. 18.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Ez feltölti az energiát. Beleszerettem a zöldalma ízébe, a Mango Passion Fruitot egyáltalán nem szerettem.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 02. 18.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja
    Az íze kiváló, de én személy szerint csak fél gombócot veszek be, hogy ne legyen túl édes. Egyébként nagyon elégedett vagyok
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • pino003

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 02. 17.

    Ízesítés: zöldalma
    oké
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Skarleta

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 01. 17.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    A mangós maracuja íze édesebb, de nekem bejön, szeretem az édeset.. Kár a csomagolásért.. feleslegesen nagy.. oldhatóság 100%.. Mindenképpen ajánlom kipróbálásra.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 01. 07.

    Az összetétele nekem tökéletesen megfelel 1-nek, a mangós maracuja íze pedig a csúcs.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még