Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1155 értékelésből
(977 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1155 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (385)
Ellenőrzött vásárlások (995)
Pozitív (1121)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (770)
  • Віталій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 20.

    Ízesítés: kékmálna
    tanácsolom????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Slavc

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 19.

    Ízesítés: citrom-lime
    Remek kiegészítője a rendszeres edzéseknek, segíti az energiát és a hangulatot. Ezen kívül azt vettem észre, hogy növeli a koncentrációt és javítja a memóriát is. Könnyebb vízzel keverni egy mini mixer - tejragadozó segítségével.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nacho

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 16.

    Ízesítés: citrom-lime
    Nincs mit mondani, kiváló íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олена

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 05.

    Jó felépülés edzés után A narancs íze felülmúlhatatlan, akár a narancslé. Egy almához képest szerintem a narancs jobban ízlik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ігор

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 21.

    Ízesítés: kékmálna
    a "kék málna" íze rendkívüli - még soha nem kóstoltam finomabbat. másokat is lenyűgöz az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Danylo

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 13.

    Ízesítés: citrom-lime, mangó-maracuja, narancs
    100 kg emelésre készülök, edzés közben iszom, erős energiatöltetet ad, a regenerálódás kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Krissz

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 10. 08.

    Ízesítés: zöldalma
    5 csillag
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrija

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 10. 04.

    Ízesítés: narancs
    Csúcs termék, az egyik kedvencem. Még akkor is, ha nincs kedvem edzeni, kétszer-háromszor belekezdek egy kicsit, és kinyomok egy-másfél órát. Remek dolog
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Larry

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 10. 02.

    Ízesítés: zöldalma
    Jó íz, jó hatásfok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • GZ

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 10. 01.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime
    Ár érték arányban verhetetlen! És az íze is jó!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még