Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1155 értékelésből
(977 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1155 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (385)
Ellenőrzött vásárlások (995)
Pozitív (1121)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (770)
  • Ivy

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 04.

    Ízesítés: narancs
    Remek narancs íz, zöld energia beindul és ellátja a hiányzó energiát, gyorsan feloldódik. De az a nagy csomag ahol csak a fele van bent.. HASZNÁLATLAN MŰANYAG TORNAGERENDA!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zuzana

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 03.

    Ízesítés: zöldalma, narancs
    Remek ízű narancs és zöld alma :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • t

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 04. 18.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    A szörnyet rendelésre kaptam, ízlik, főleg ha keverés után ásványvizet teszünk hozzá. Jobb ízű, mint a zöldalma
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 04. 12.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, narancs
    A sógoromat is tanítottam erről a termékről. Korábban csak különféle édesített ásványvizeket ivott, mígnem egyszer ezt felajánlottam neki alternatívaként, és nagyon ízlett neki. A legédesebb íz a mangó maracuja, a narancs az arany középút. A citrom lime savas, ezért alkalmas az édességet nem kedvelők számára. Az egyetlen íz, ami nem kápráztatott el, az a zöldalma. Másokhoz képest nagyon feltűnő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Krum

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 04. 10.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Kellemes ízű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ionut

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 04. 07.

    Ízesítés: zöldalma
    Nagyon jó aminosavak. Ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vix

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 31.

    Ízesítés: zöldalma
    Termékmintát kaptam a zöldalmás változatból. Lehet, hogy valakinek túlságosan savanyú lesz, de nekem nagyon bejött, elképesztően finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Μιχάλης

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 26.

    Ízesítés: narancs
    Azért vettem ezt a terméket, mert lenyűgözött az összetevői és az, hogy mennyi különböző aminosavat tartalmaz. nem csalódtam. Először is hadd mondjam el, hogy a termék szép csomagolásban érkezik. A tartalma nagyon könnyen oldódik vízben, ami pozitívan meglepett, valamint az íze is nagyon jó volt. Kipróbáltam a narancsot. Nagy különbséget láttam a szervezetemben amióta elkezdtem szedni és már a 2. csomagnál tartok, mert újra elkezdtem szedni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anička

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 03. 21.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Egyszer kaptam a szállítmányomban egy mintát passiógyümölcs mangóból, édes káosz volt, de Kardošová Zuzanka ajánlása után kipróbáltam egy zöldalmát és nagyon finom, ezt az ízt ajánlom. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ellus

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 20.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja
    Kipróbáltam már a mangó-maracuját, zöldalmát es citrom-limeot. A mangós ízlik a legjobban, imádom:)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még