Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1150 értékelésből
(972 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1150 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (767)
  • Kuban

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 06.

    Jó bcaa forrás jó áron, ezt választottam a többihez képest, mert van benne koffein is, amit inkább edzés előtt szeretek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tímea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 05.

    nagyon szuper Összetétele van. Ami még nagyon tetszik hogy kevés kofeínt tartalmazz a termék, bár szerintem koffein nélkül is szuper lenne :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrik177

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 29.

    ma elfogyott a mangó maracuja... TOP, reggeltől estig ihatom... tele aminokkal és vitaminokkal és még mindig remek ízű, rendkívül elégedett vagyok és nagyon kellemesen meglepett ez a termék :) Csak egy csomagot vittem kóstolja meg, de legközelebb nagy mennyiségben rendelek :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • guru

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 06. 22.

    az összetétele remek, leszámítva azokat a túlzott adag B-vitaminokat, csökkentsd 50%-kal, szóval tip tóp. Nagyon jó, hogy nincs annyi koffein, pedig én koffein nélkül szerettem volna.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Erika

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 22.

    szerintem egy kicsit édes az íze , de amúgy nagyon jó. az összetétele és az ára is számora megfelelő. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 21.

    kivéve a mesterségesen édes ízt. Valóban az ajánlott adag fele, max 2/3-a kell 300ml vízben, egyébként nagyon nehezen iható, nagyon édes. mangó íz - maracuja
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 17.

    Nincs panaszom erre a termékre. Az íze teljesen tökéletes. De ami a minőséget illeti, mióta használom, látszanak az izmok, jól védettek :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Máte

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 13.

    Nagyszerű ízű, vitaminokkal együtt energiát szolgáltat, és a zöld formula kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 06. 10.

    Kiváló oldhatóság, remek íz, energiát ad, maximális elégedettség!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zdenko1310

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 06. 02.

    Remek íze van, vitaminokkal együtt energiát ad, a Green formula pedig kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még