Vélemények - Pisztáciavaj - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A pisztáciavaj egy ízletes magvaj, ami téged is azonnal rabul ejt a pisztácia gazdag ízével. Kizárólag pörkölt pisztáciából készült, azaz nem tartalmaz pálmaolajat, hozzáadott cukrot és más adalékanyagokat. Ezenkívül telítetlen zsírsavak és fehérje forrása, valamint magas rosttartalommal büszkélkedhet. Fogyaszthatod magában, de kenheted pirítósra, vagy adhatod palacsintához, reggeli zabkásához és számos más fitnesz recepthez.

6 590 Ft(19 382 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Pisztáciavaj - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 384 értékelésből
(332 értékelés)
(25 értékelés)
(7 értékelés)
(8 értékelés)
(12 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagy elismeréssel nyilatkoznak erről a 100% pisztáciadiós mogyorókrémről: az intenzív, autentikus pisztáciás ízéről, a természetes édességről (vagy cukormentes/édesítetlen ízről), valamint a kielégítően krémes, kenhető állagáról, amelyet apró dió-/magdarabkák tesznek változatossá. Sokan azt is úgy találják, hogy sokféleképpen felhasználható reggeli tálkákban, sütéshez, sőt akár rögtön a tégelyből fogyasztva is. Összességében az értékelések rendkívül pozitívak.

  • Autentikus pisztáciás íz
    |
  • Nem túl édes
    |
  • Krémes, kenhető állag
    |
  • Dió-/magdarabkák textúrája
    |
  • Sokoldalúan felhasználható főzéshez/sütéshez
    |
  • Tégelyből egyenesen fogyasztva

AI által generálva 384 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

József

Ellenőrzött vásárlás
A termék finom, valószínűleg tényleg 100% pisztáciát tartalmaz. Ami viszont nem tetszik, az a kb. fél kiló műanyag amit csomagoló/bélelő anyagként használnak a dobozban. Durván túl van csomagolva,
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Lenka

Ellenőrzött vásárlás
Márciusban rendeltem pisztácia vajat - a tied a kukába került - kagyló - soha nem volt fogatosabb, különben jó az íze
Vélemények Magyarországon (59)
Ellenőrzött vásárlások (335)
Pozitív (361)
Negatív (20)
Vélemények más országokban (325)
  • Daria

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 16.

    Mindannyiunknak megvan az az érzése, amikor lusták vagyunk főzni, de valami finomat akarunk. Ez a paszta csak nekem való :)) Nagyon szeretem a pisztáciás termékeket. Ezt a pasztát szoktam a pirítósra kenni és tiszta boldogság!!! Egész nap ehetném.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • К. Н.

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 29.

    Igazi íz, nagyon jó! Tisztán néz ki! Szép munka!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 29.

    Kellemes krém, turmixok vagy zabkása ízesítésére. Olcsóbb a versenytárs márkákhoz képest, ugyanaz a minőség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivan

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 17.

    Abban a pillanatban, amikor kinyitottam, és megéreztem a pisztácia illatát, hidegrázás futott át a testemen. De amikor megkóstoltam .. sírtam, hihetetlen pisztácia íz. Nem érzek mást, csak tiszta pisztáciát. Számomra a legjobb vajtermék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Дарья

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 04.

    Az egyik kedvenc tésztám, nagyon finom) Nehéz abbahagyni, ajánlom)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • j

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 05. 17.

    kellemes pisztácia íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jana

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 04. 30.

    Kiváló pisztácia íz, felesleges édesítőszerek és aromák nélkül
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kamilla

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 04. 24.

    Annyira finom, hogy még reggelire is képes vagyok piríróssal fogyasztani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mari

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 04. 03.

    imádom a pisztáciát! Abszolút bármivel megenném:)) Vigyázz, mert elég intenzív íze van
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lili

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 04. 01.

    Nekem személy szerint ez a legkevésbé ízletes dióvaj, amit eddig próbáltam, a többihez képest nagyon nem ízlett, inkább tésztához való pestonak tűnt. A teljes ár szerintem nem megfelelő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még