Vélemények - Micelláris kazein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A micelláris kazein az egyik leglassabban, hosszabb idő alatt felszívódó fehérjetípus. Éppen ezért ideális éjszakai fehérjének, amelyet lefekvés előtt fogyasztva minőségi fehérjével láthatod el a szervezetedet. A fehérje ugyanis hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához, valamint a csontozat egészségének megőrzéséhez. A micelláris kazein ráadásul finom ízzel és kiváló oldódással rendelkezik.

9 990 Ft(9 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Micelláris kazein - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 395 értékelésből
(276 értékelés)
(58 értékelés)
(28 értékelés)
(13 értékelés)
(20 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban a micelláris kazeint emelik ki megbízható „éjszakai fehérjeként”, amely támogatja a teltségérzetet és a kiegyensúlyozott emésztést; gyakran lefekvés előtt vagy gyors étkezés-helyettesítőként használják. A vélemények gyakran dicsérik az igen jó keverhetőséget, kevés vagy egyáltalán nincs csomóval, kellemes kakaó- vagy vaníliaízt, valamint a jó tolerálhatóságot puffadás nélkül. Összességében az értékelések nagyon pozitívak. Kiváló keverhetőség|||Nem keletkezik csomó, ha jól összekeveri|||Nagyszerű kakaóíz|||Jó teltségérzet-hatás|||Kíméletes az emésztéshez|||Étkezés-helyettesítőként is működik

  • Előfordulhat, hogy kicsit szemcsés
    |
  • Egyes ízek habosodhatnak
    |
  • A textúrára vonatkozó preferenciák eltérőek

AI által generálva 395 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Bianka

Ellenőrzött vásárlás
Az éjjeli fehérjéről mindig is azt gondoltam, hogy az csak a sportolóknak kell. Viszont eljött az az idő, hogy nagyon sűrű napjaim voltak és nem volt időm enni. Ekkor jutott eszembe, hogy vmi olyan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Richard

Ellenőrzött vásárlás
Nem ajánlanám ezt a legrosszabb ellenségemnek. A fehérje illata jó, legalább valami. Az íze undorító, feszült voltam, amikor megittam. Nem oldódik vízben, olyan, mintha homokot öntenénk egy shakerbe.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (76)
Ellenőrzött vásárlások (313)
Pozitív (360)
Negatív (33)
Vélemények más országokban (319)
  • Viktor

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 12. 18.

    Ízesítés: csokoládé
    A tejsavó fehérje után fura volt a por textúrája és állaga (vízzel keverve), de meg lehetett szokni, és a csokis változat mára nélkülözhetetlen fehérjém alvás előtt!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristian

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 12. 03.

    Ízesítés: vanília
    Használtam már vízzel és aludttejjel is, de aludt/felvert tejjel jött ki a legjobban. 200 ml szana/habtej, egy csésze kazein, adj hozzá egy kis chia magot, dobj bele 2-3 gyümölcsöt, jól keverd össze, és BOOM, a végeredmény amolyan szuper fehérjepuding, szuper finom és laktató. :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Joker

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 24.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    A csokis nagyon finom a vaníliás túl habos de nem rossz az sem...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milan

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 10. 21.

    Ízesítés: csokoládé
    Minőségi fehérje éjszakára.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Samuel

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 19.

    Ízesítés: csokoládé
    Sziasztok, 6 éve edzek és ittam pár falat fehérjét és kazeint, ezért gondoltam kipróbálom ezt a kazeint olcsóbban, emberek... kérlek ne kövesd el ezt a hibát kóstolás után az első adag egészben kiment wc-re, és annyira csomós volt, hogy félek, nehogy eltömődjön a wc, nincs íze és úgy éreztem, búzadarát ittam liszttel, nem még a csokoládén is túljutok... és van még egy egész csomagom...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • David

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 08. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    Megvettem a csokoládé ízt és próbáltam shakerben de mixerben is keverni, próbálkoztam vízzel és tejjel, de amikor iszom mindig olyan érzésem van, mintha folyékony port innék vagy ahogy itt mások mondják.. Kín. A gonosz és a hab oldhatósága is kialakul. Még az ízét sem tudom megmondani, hogy jó-e, mert lisztes....
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dani

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 08. 06.

    Ízesítés: vanília
    Kifejezetten olcsó kazein, finom, teszi a dolgát, de annyira nem oldódik jól, ezért az 1 csillag levonás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gál

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 07. 18.

    Ízesítés: csokoládé
    Csokisba nagyon finom. Bár számomra átgondolatlan döntés volt, mert alvás előtt nem szeretek sokat inni, mindenképpen éreztem, hogy a szervezetem nem "éhezett" az éjszaka során.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martina

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 05. 19.

    A vanília nagyon jó, a csokit nem szeretem annyira, mint a vaníliát, de én is veszek. Kár, hogy nincs több íz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 05. 07.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Elégtelen oldódással olyan, mint a homokot inni, de egyébként jó (nincs bajom)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még