Vélemények - Micelláris kazein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A micelláris kazein az egyik leglassabban, hosszabb idő alatt felszívódó fehérjetípus. Éppen ezért ideális éjszakai fehérjének, amelyet lefekvés előtt fogyasztva minőségi fehérjével láthatod el a szervezetedet. A fehérje ugyanis hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához, valamint a csontozat egészségének megőrzéséhez. A micelláris kazein ráadásul finom ízzel és kiváló oldódással rendelkezik.

9 990 Ft(9 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Micelláris kazein - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 397 értékelésből
(278 értékelés)
(58 értékelés)
(28 értékelés)
(13 értékelés)
(20 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók elsősorban a micelláris kazeint emelik ki megbízható „éjszakai fehérjeként”, amely támogatja a teltségérzetet és a kiegyensúlyozott emésztést; gyakran lefekvés előtt vagy gyors étkezés-helyettesítőként használják. A vélemények gyakran dicsérik az igen jó keverhetőséget, kevés vagy egyáltalán nincs csomóval, kellemes kakaó- vagy vaníliaízt, valamint a jó tolerálhatóságot puffadás nélkül. Összességében az értékelések nagyon pozitívak. Kiváló keverhetőség|||Nem keletkezik csomó, ha jól összekeveri|||Nagyszerű kakaóíz|||Jó teltségérzet-hatás|||Kíméletes az emésztéshez|||Étkezés-helyettesítőként is működik

  • Előfordulhat, hogy kicsit szemcsés
    |
  • Egyes ízek habosodhatnak
    |
  • A textúrára vonatkozó preferenciák eltérőek

AI által generálva 397 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Bianka

Ellenőrzött vásárlás
Az éjjeli fehérjéről mindig is azt gondoltam, hogy az csak a sportolóknak kell. Viszont eljött az az idő, hogy nagyon sűrű napjaim voltak és nem volt időm enni. Ekkor jutott eszembe, hogy vmi olyan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Richard

Ellenőrzött vásárlás
Nem ajánlanám ezt a legrosszabb ellenségemnek. A fehérje illata jó, legalább valami. Az íze undorító, feszült voltam, amikor megittam. Nem oldódik vízben, olyan, mintha homokot öntenénk egy shakerbe.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (77)
Ellenőrzött vásárlások (314)
Pozitív (361)
Negatív (33)
Vélemények más országokban (320)
  • Kateřina

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 07.

    Ízesítés: csokoládé
    Számomra ideális és finom (csoki) fehérje, szeretem, hogy lefekvés előtt isszák, napközben sokszor nincs időm, kedvem és nem kell ezzel foglalkoznom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fran Globlek

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 29.

    Ízesítés: csokoládé
    Én személy szerint szeretem a nem lineáris CKD-diétát, amelyen az "alacsony" napok, amikor többé-kevésbé csak fehérjét eszem, és a "magas" napok, amikor normál vagy szénhidrát terhelést eszem. És ez az, ahol a kazein a legjobb barátom: pszichológiailag, mert igazán jóllakó, és ezért kiváló az éhség ellen, és fizikailag, mert a fehérje "lassú felszabadulása" a véráramba segít csökkenteni a saját testem fehérjéinek glükózzá való átalakulását a glükoneogenezis révén. . És legszívesebben megtartaná őket! Köszönöm kazein! A Gymbeam kazeinje olcsóbb még sok más, a piacon kapható tejsavófehérjénél is, nem is beszélve más kazeinekről, szóval ebből a szempontból teljesen felesleges. És a többi kérdésre: Finom (szeretem a csokit, a vaníliát nem tudom), enyhe kakaós íze van, nem túlzottan csokis, és enyhén csokis íze is van, de még egyszer nem túlzottan. És végül jól keveredik. Én személy szerint sovány tejtermékekkel keverem és remekül működik, szerintem a tejben is jól oldódik. Összességében 2x olcsóbb, mint a versenytársak, és sokkal jobb. Nem arról van szó, hogy sok mindent kipróbáltam, mert a cégek mennyit kérnek a kazeinért, de pl. Polleo ehhez képest bizony kóma.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szabina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 15.

    Sziasztok! Én a vaníliásat rendeltem ebből a termékből. Nekem nagyon ízlik. Nincs utóíze, állagra karcos, de őszintén szólva pár éve ezt keresem. Másik gyártó termékét ittam, amit már nem találok sehol, és ez olyan állagra. Én ennek külön örülök. A vaníliát is rendesen érezni rajta. Köszönöm! :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kate

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 07.

    Ízesítés: vanília
    Kipróbáltam a vanília fehérjét, de ízben semmi extra, de főleg feleslegesen borzasztóan édes. Nem értem, amikor a cukrot édesítővel helyettesítik, miért tesznek bele annyi édesítőt. Feleslegesen rontja az ízét. Egy negyed adag édesítőszer nekem elég lenne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Riccah

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 07.

    Ízesítés: vanília
    Ha kanállal keverem, kicsit csomós marad, ha tejhabosítóval, akkor 1 dl tejjel kész a sodószerű desszert, ha tejjel és vízzel 50-50%-ban, kész az esti itókám. A vércukrom köszöni szépen, jól kapaszkodik éjszaka, azóta nem volt annyi éjjeli hypoglikémiám. Az ízével én elvagyok, de nincs nagyon még összehasonlítási alapom. :-)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ákos

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 10. 11.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Akik az állaga miatt panaszkodnak, ajánlom tanulmányozzák mit jelent a micelláris kazein, nem fog feloldódni úgy, mint a tejsavó a nagyobb részecskék miatt, ez adja a darabos textúrát. Valamint ha hideg tejben oldjátok fel mint én szoktam, számítsatok erősebb habzásra, melegebb folyadékban kevésbé habzik. Én az intenzív edzések utáni sérülékenység miatt, ill. gyorsabb regeneráció miatt próbáltam ki, edzés után tejsavó, gyorsan felszívódó hatása miatt, lefekvés előtt egy ilyen, hogy egész éjszaka legyen fehérje és bcaa a testben. Amióta így csinálom semmi panaszom az izmok túlterhelése esetén sem. Ízre szerintem mindkettő finom, ajánlom mindenkinek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Berta Ádám

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 09. 12.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Ez a casein vált be a legjobban !
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vouts

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 20.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олександр

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 20.

    Ízesítés: csokoládé
    a legcsúnyább fehérje, amit valaha kóstoltam, porrá őrölve, nem oldódik fel normálisan, íztelen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ondřej

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 07. 28.

    Különleges konzisztencia. Szitán óvatosan átkeverve nagyon sűrű lesz és olyan, mint a női tej. Nekem egy óra hallgatás után is kitartott :D A vanília íze elég erős és nem passzol az állapotomhoz. Amikor este felvettem, egyik napról a másikra nagyobb "stressz" volt az órámon, hogy ennem kell. Szóval nem sok alvás. Egy napig nem ismertem fel semmilyen hatást, ami bármiben is segítene. Inkább olyan többkomponensű fehérjéket veszek, amelyek tartalmazhatják.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még