Vélemények - Kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel egy olyan csemege, amely táncra perdíti az ízlelőbimbókat. A vajas kesudiót, a finom fehér csokoládét, a kókusz aromáját és az édes, illatos liofilizált epret ötvözi. Ezenkívül telítetlen zsírsavak forrása és magas rosttartalommal büszkélkedhet. Fogyaszthatod magában, kenheted pirítósra, palacsintára, vagy használhatod különböző fitneszreceptekben.

5 090 Ft(14 971 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 169 értékelésből
(142 értékelés)
(16 értékelés)
(5 értékelés)
(3 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomó többsége rendkívül élvezetes, függőséget okozó íze és kiegyensúlyozott édessége miatt dicséri a kókuszos és fehér csokis eperes-kesudiós krémet; sokan kifejezetten úgy írják le, hogy íze Raffaellóra emlékeztet. Sokan kiemelik továbbá, hogy a szájban selymesen olvad, és sokoldalúan felhasználható palacsintához, zabkásához, kenyérpirítóhoz, vagy akár kanalazva is. A leggyakrabban visszatérő központi téma a textúra iránti érzékenység: a hűtőben nagyon meg tud keményedni, és lehet, hogy melegítésre lesz szükség. Függőséget okozó íz|||Raffaello-hoz hasonló íz|||Kiegyensúlyozott édesség|||Selymes olvadó textúra|||Kiváló desszertekhez|||Sokoldalú felhasználási lehetőségek|||Keményre fagyasztható|||Előmelegítést igényel a kenhetőséghez|||A szükségesnél lehet, hogy túl magas az édesség

    AI által generálva 169 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Pavla

    Ellenőrzött vásárlás
    A kókusz íze olyan, mint a rafaelo, az epernek olyan az illata, mintha a kertből jött volna - a kesudióval való ízkombináció irreális - lehetetlen abbahagyni az evést.
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Jan

    Ellenőrzött vásárlás
    Az íze nagyon jó, de ha azt mondom, hogy vajat, akkor mást képzelek el, mint egy kanállal alig kaparható kemény állagot, meglepő módon nem hajlik. Lehet, hogy csak hibás darab, vagy mindenkinek megvan
    Vélemények Magyarországon (23)
    Ellenőrzött vásárlások (151)
    Pozitív (162)
    Negatív (6)
    Vélemények más országokban (146)
    • Jan

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 12. 22.

      Az íze nagyon jó, de ha azt mondom, hogy vajat, akkor mást képzelek el, mint egy kanállal alig kaparható kemény állagot, meglepő módon nem hajlik. Lehet, hogy csak hibás darab, vagy mindenkinek megvan és csak engem zavar. De a szokásos kesudióvajjal vagy mogyoróvajjal még nem fordult elő velem ilyesmi.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Robert

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 11. 18.

      Ez jó
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Vali

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2022. 09. 23.

      Mint minden más mogyoróvaj, amelyet alacsony hőmérsékleten szállítanak és tárolnak, a termék olyan konzisztenciával rendelkezik, amely használhatatlanná teszi. Ahogy a címkén is szerepel, szobahőmérsékleten tárolják, így (esetemben 24 óra elteltével) nagyon jó ízűvé válik, és minden más vajhoz hasonló állagúvá válik. Különleges termék!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Krizsa

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 07. 07.

      Igazából pirítóshoz és ezt azt feldobni egészen jó de nem lett életem kedvenc étele.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • L

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 06. 25.

      Nagyon finom
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • lojzik

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 06. 15.

      jó ízlés
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Babicska

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 06. 04.

      Ez valami brutál finom, ajánlani tudom mindenkinek aki egy picit is szereti az édest… Kár h ilyen kis szerelésben van csak.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Radka

      Ellenőrizetlen vásárlás

      2022. 05. 08.

      Jobban néz ki, mint az íze. Számomra ez inkább egy nem, mint egy igen
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Aďo

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 05. 02.

      nagyon ízletes addiktív dióvaj
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Kristóf

      Ellenőrzött vásárlás

      2022. 03. 06.

      Nagyon finom! Magas zsírtartalma miatt csak egy-egy kanállal ettem egészséges desszert gyanánt...leginkább magában. De palacsintára kenve is tökéletes egy kiadós reggelinek!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok
    Kapcsolódó videók
    Blog

    Mások ezt vásárolták még