Vélemények - Kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel egy olyan csemege, amely táncra perdíti az ízlelőbimbókat. A vajas kesudiót, a finom fehér csokoládét, a kókusz aromáját és az édes, illatos liofilizált epret ötvözi. Ezenkívül telítetlen zsírsavak forrása és magas rosttartalommal büszkélkedhet. Fogyaszthatod magában, kenheted pirítósra, palacsintára, vagy használhatod különböző fitneszreceptekben.

5 090 Ft(14 971 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Kesuvaj kókusszal, fehér csokival és eperrel - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 169 értékelésből
(142 értékelés)
(16 értékelés)
(5 értékelés)
(3 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók túlnyomó többsége rendkívül élvezetes, függőséget okozó íze és kiegyensúlyozott édessége miatt dicséri a kókuszos és fehér csokis eperes-kesudiós krémet; sokan kifejezetten úgy írják le, hogy íze Raffaellóra emlékeztet. Sokan kiemelik továbbá, hogy a szájban selymesen olvad, és sokoldalúan felhasználható palacsintához, zabkásához, kenyérpirítóhoz, vagy akár kanalazva is. A leggyakrabban visszatérő központi téma a textúra iránti érzékenység: a hűtőben nagyon meg tud keményedni, és lehet, hogy melegítésre lesz szükség. Függőséget okozó íz|||Raffaello-hoz hasonló íz|||Kiegyensúlyozott édesség|||Selymes olvadó textúra|||Kiváló desszertekhez|||Sokoldalú felhasználási lehetőségek|||Keményre fagyasztható|||Előmelegítést igényel a kenhetőséghez|||A szükségesnél lehet, hogy túl magas az édesség

    AI által generálva 169 vásárlói vélemény alapján.

    A termék leghasznosabb pozitív értékelése

    Pavla

    Ellenőrzött vásárlás
    A kókusz íze olyan, mint a rafaelo, az epernek olyan az illata, mintha a kertből jött volna - a kesudióval való ízkombináció irreális - lehetetlen abbahagyni az evést.
    A termék leghasznosabb negatív értékelése

    Jan

    Ellenőrzött vásárlás
    Az íze nagyon jó, de ha azt mondom, hogy vajat, akkor mást képzelek el, mint egy kanállal alig kaparható kemény állagot, meglepő módon nem hajlik. Lehet, hogy csak hibás darab, vagy mindenkinek megvan
    Vélemények Magyarországon (23)
    Ellenőrzött vásárlások (151)
    Pozitív (162)
    Negatív (6)
    Vélemények más országokban (146)
    • Maria

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 07. 02.

      Ez a vaj a legjobb, amit valaha ettem, esküszöm!
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Jana

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 30.

      Abszolút bomba íz. Nagyon kellemes, Az eper olyan enyhén fűszeres csavart adott hozzá
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Edina

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 30.

      Igazi különlegesség. Fehér csoki, eper, kókusz... külön-külön is imádom, de így együtt :) isteni lett.
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Anda

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 29.

      szuper mega finom! a legjobb vaj
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Lukas

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 29.

      A vaj szerelmesei imádni fogják. Imádom a kesudióvajat, és miután megkóstoltam ezt a vajat, egy újabb függőségbe estem. Az eper-, kókusz- és kesudióvaj nagyszerű érintése ezt a terméket szó szerint különlegessé teszi a vajak között. Egyszer megpróbálod, de nem ez lesz az utolsó...
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Petra

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 26.

      ...hát ez szerelem volt első kóstolásra! :p
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Melinda

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 25.

      Ez valalmi hihetetlenül finom. Csak ajánlani tudom, hogy kóstoljátok meg :)
      Hasznosnak találta a véleményt?
    • Mery

      Ellenőrzött vásárlás

      2020. 06. 25.

      ez a vaj zseniális. Az íze olyan, mint a felvert eperhab, édes és nagyon-nagyon gyorsan leesik. NAGYON :)
      Hasznosnak találta a véleményt?
    Kérdések
    Termékváltozatok
    Kapcsolódó videók
    Blog

    Mások ezt vásárolták még