Vélemények - Földimogyoróvaj - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% földimogyoróból készült mogyoróvaj elnyeri tetszésed finom, mogyorós ízével és krémes állagával. Az összetevők között nincs hozzáadott cukor, só, pálmaolaj vagy más felesleges adalékanyag. Éppen ellenkezőleg, nagyszerű forrása a fehérjéknek, telítetlen zsíroknak és rostoknak. Add hozzá kedvenc zabkásádhoz, desszertedhez vagy próbáld ki a tipikus amerikai PB&J-t!

3 390 Ft(3 390 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Földimogyoróvaj - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 4859 értékelésből
(4264 értékelés)
(336 értékelés)
(120 értékelés)
(53 értékelés)
(69 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A 100%-os mogyoróvajról szóló értékelések többnyire nagyon pozitívak: a legtöbb vásárló a gazdag mogyorós ízt, a hozzáadott cukor nélküli tiszta összetevőlistát és a kielégítő, krémes állagot emeli ki. Sokan megemlítik a természetes olajleválást, és hogy az összekeverés után az állaga tökéletes lesz. Néhány vásárló szerint a sima vagy roppanós változatok különböző ízlésnek felelnek meg. A kisebb arányú visszajelzések kiemelik, hogy az új csomagolás nehezebben használható, illetve hogy alkalmanként előfordulhat, hogy egyes tételek íze vagy megjelenése eltérő.

  • Gazdag mogyorós íz
    |
  • Nincs hozzáadott cukor
    |
  • Krémes, sima állag
    |
  • Természetes olajleválás
    |
  • Összekeverés után könnyen használható
    |
  • Roppanós változat darabkákkal

AI által generálva 4859 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Catalin R.

Ellenőrzött vásárlás
bár valójában folyékonyabb, ahogy az előző hozzászólóim mondták, 100%-ban mogyoró íze van és nincs benne cukor (meg lehet kóstolni). A hagyományos kereskedelemben legfeljebb 85% földimogyoró található
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Tereza

Ellenőrzött vásárlás
Rendszeresen rendeltem ezt a vajat. Most megérkezett az új csomagolás, és nem tudok megállni a meglepetéstől. Még mindig volt maradék az előző csomagból, és hihetetlen különbséget láttam. 1. szín -
Vélemények Magyarországon (770)
Ellenőrzött vásárlások (4247)
Pozitív (4720)
Negatív (139)
Vélemények más országokban (4089)
  • Stefan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    Nagyon jó és minőségi
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • official.mikeee

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    fehérjében gazdag és nagyszerű például kenyérre vagy zabpehelyhez????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Віктор

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    Enni kis adagokban - különben nem lehet lenyelni) Nagyon finom)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fibi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 19.

    mega 
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 19.

    hervorragend
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • στελλα

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    ami a legjobb, cukor nélkül
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mata

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    tuhsie, mint a bolti klasszikusok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • unt

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    Oké
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bea Kampta

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 18.

    Ízesítés: sima
    Finom íz cukor nélkül!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • novka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    nagyszerű íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még