Vélemények - Földimogyoróvaj - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% földimogyoróból készült mogyoróvaj elnyeri tetszésed finom, mogyorós ízével és krémes állagával. Az összetevők között nincs hozzáadott cukor, só, pálmaolaj vagy más felesleges adalékanyag. Éppen ellenkezőleg, nagyszerű forrása a fehérjéknek, telítetlen zsíroknak és rostoknak. Add hozzá kedvenc zabkásádhoz, desszertedhez vagy próbáld ki a tipikus amerikai PB&J-t!

3 390 Ft(3 390 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Földimogyoróvaj - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 4852 értékelésből
(4258 értékelés)
(335 értékelés)
(120 értékelés)
(53 értékelés)
(69 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A 100%-os mogyoróvajról szóló értékelések többnyire nagyon pozitívak: a legtöbb vásárló a gazdag mogyorós ízt, a hozzáadott cukor nélküli tiszta összetevőlistát és a kielégítő, krémes állagot emeli ki. Sokan megemlítik a természetes olajleválást, és hogy az összekeverés után az állaga tökéletes lesz. Néhány vásárló szerint a sima vagy roppanós változatok különböző ízlésnek felelnek meg. A kisebb arányú visszajelzések kiemelik, hogy az új csomagolás nehezebben használható, illetve hogy alkalmanként előfordulhat, hogy egyes tételek íze vagy megjelenése eltérő.

  • Gazdag mogyorós íz
    |
  • Nincs hozzáadott cukor
    |
  • Krémes, sima állag
    |
  • Természetes olajleválás
    |
  • Összekeverés után könnyen használható
    |
  • Roppanós változat darabkákkal

AI által generálva 4852 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Catalin R.

Ellenőrzött vásárlás
bár valójában folyékonyabb, ahogy az előző hozzászólóim mondták, 100%-ban mogyoró íze van és nincs benne cukor (meg lehet kóstolni). A hagyományos kereskedelemben legfeljebb 85% földimogyoró található
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Tereza

Ellenőrzött vásárlás
Rendszeresen rendeltem ezt a vajat. Most megérkezett az új csomagolás, és nem tudok megállni a meglepetéstől. Még mindig volt maradék az előző csomagból, és hihetetlen különbséget láttam. 1. szín -
Vélemények Magyarországon (770)
Ellenőrzött vásárlások (4240)
Pozitív (4713)
Negatív (139)
Vélemények más országokban (4082)
  • Anička

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 03. 08.

    Korábban sok cégtől volt mogyoróvajam, pl a Myprotein-től, és elmondhatom, hogy nagyon kellemesen meglepett ez a vaj, féltem, hogy keserű lesz stb. De általában az íze elképesztően természetes és a Az állaga teljesen rendben van, akárcsak a 100%-os vajaknál
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 03. 03.

    Jó pár féle mogyoróvajat próbáltam már (márkát nem írok) de ez a termék a kedvező árával felkeltette a figyelmem. A smooth fajtát rendeltem legközelebb a másikat rendelem. Ízre finom nem keserű. A többi gyártó termékeivel szemben ez sokkal krémesebb és sokkal kevésbé sűrű! Ami egy kicsit fura mivel más gyártók termékei konkrétan kő kemények szoktak lenni egy hűtőben töltött nap után azonban ezt a hűtőből kivéve úgy lehet kanalazni mint a joghurtot. A címkén az áll 100% mogyoróvaj, cukortól, sótól és pálma olajtól mentes. Ha a marketing szöveget bevesszűk akkor 5 csillag ha nem akkor inkább 3. Igaz elvileg német piacra készül a termék (a címke szerint) így azért csak bízunk benne hogy igazat mondanak. Nem látni hogy az olaj kicsapódna a tetejére ami eléggé fura.. Biztosan van benne valami adalékanyag ami ezt megakadályozza hiába írjak hogy adalék anyag nélküli. Szívesen megnézném hogyan készül. Nálam egy erős közepes (3csillag) az ára miatt korrekt termék a kilós kiszerelés. Reggeli turmixba zabpehely mellé fogyasztóm így igazából olcsó megoldást kerestem amit végül is teljesít a termék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marián

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 02. 25.

    szuper finom, a csomagolás mérete és az ára is szuper. Én személy szerint jobban szeretem a sima verziót. Reggelire tejjel, fehérjével és gyümölccsel hozzákeverem a gabonapelyhekhez
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daniela

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 02. 20.

    a ropogós az irreális.ennyi darab földimogyoró???? állandóan vékonyabb, de szeretem a pénztárgépben és nem kell szenvednem a vödörtől.Először kicsit túlsültnek tűnt, de megszoktam az ízét és már nem szeretem. az ár nem igényel megjegyzést.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sorin Saru

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 02. 18.

    Az eddig kipróbált legjobb vaj! A kereskedelmi verziókhoz képest látható, hogy ez 100%-ban mogyoró, mert az az olaj van a tetején. Sajnálom, hogy nem fedeztem fel korábban, amikor keto diétán voltam...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Corina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 02. 06.

    Ma megkaptam a mogyoróvajat.Nagyon szeretem,az állaga és az íze.Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivettke88

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 02. 02.

    Dicséretes az összetétele, hogy 100% mogyi. Tehát egészséges és még finom is. Az állaga ellen annyit megjegyeznék, hogy a doboz alján sűrűbb volt, mint a tetején. A smooth-ot próbáltam, de a crunchyt választanám kövinek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katarina

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 02. 01.

    Mindenképpen hajrá! Itthon van ropogós, és alig várom az újabb reggelit! végre egy jó konzisztencia! nem olyan kemény, mint a beton! nagy! Ezt a terméket neked küldtük :-)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dena

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 24.

    A vélemények elolvasása után féltem vásárolni tőled mogyoróvajat, de az ár miatt megkockáztattam. És jól tettem. A vaj finom, jól becsomagolva érkezett, így nem volt veszélye, hogy szállítás közben kifolyjon. Még le is mertem mérni, mert valaki itt leírta a tapasztalatait lényegesen kisebb súllyal, mint amit rendelt. De minden rendben volt. Elégedett vagyok a vásárlással, és ajánlom ezt a mogyoróvajat.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Naštvatí ujo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 23.

    Istenem idióták miért pontoznak így ne legyen olyan vékony, más hogy jobb volt a fedőtől/hé ez 100%-al jobb/ :D ez mind jó szerintem
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még