Vélemények - Földimogyoróvaj - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A 100% földimogyoróból készült mogyoróvaj elnyeri tetszésed finom, mogyorós ízével és krémes állagával. Az összetevők között nincs hozzáadott cukor, só, pálmaolaj vagy más felesleges adalékanyag. Éppen ellenkezőleg, nagyszerű forrása a fehérjéknek, telítetlen zsíroknak és rostoknak. Add hozzá kedvenc zabkásádhoz, desszertedhez vagy próbáld ki a tipikus amerikai PB&J-t!

3 390 Ft(3 390 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Földimogyoróvaj - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 4904 értékelésből
(4302 értékelés)
(338 értékelés)
(121 értékelés)
(56 értékelés)
(70 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A 100%-os mogyoróvajról szóló értékelések többnyire nagyon pozitívak: a legtöbb vásárló a gazdag mogyorós ízt, a hozzáadott cukor nélküli tiszta összetevőlistát és a kielégítő, krémes állagot emeli ki. Sokan megemlítik a természetes olajleválást, és hogy az összekeverés után az állaga tökéletes lesz. Néhány vásárló szerint a sima vagy roppanós változatok különböző ízlésnek felelnek meg. A kisebb arányú visszajelzések kiemelik, hogy az új csomagolás nehezebben használható, illetve hogy alkalmanként előfordulhat, hogy egyes tételek íze vagy megjelenése eltérő.

  • Gazdag mogyorós íz
    |
  • Nincs hozzáadott cukor
    |
  • Krémes, sima állag
    |
  • Természetes olajleválás
    |
  • Összekeverés után könnyen használható
    |
  • Roppanós változat darabkákkal

AI által generálva 4904 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Catalin R.

Ellenőrzött vásárlás
bár valójában folyékonyabb, ahogy az előző hozzászólóim mondták, 100%-ban mogyoró íze van és nincs benne cukor (meg lehet kóstolni). A hagyományos kereskedelemben legfeljebb 85% földimogyoró található
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Tereza

Ellenőrzött vásárlás
Rendszeresen rendeltem ezt a vajat. Most megérkezett az új csomagolás, és nem tudok megállni a meglepetéstől. Még mindig volt maradék az előző csomagból, és hihetetlen különbséget láttam. 1. szín -
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (775)
Ellenőrzött vásárlások (4252)
Pozitív (4725)
Negatív (139)
Vélemények más országokban (4129)
  • Marián

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 24.

    egyszerűen mennyország egy palackban
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adriana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 21.

    Rendszeres vásárlója vagyok, termékei árban és minőségben is kiválóak. De ma a csomag felbontása után a mogyoróvaj felét kiöntve találtam a dobozban. A vajat nem csomagolták különleges módon, csak ragasztott fedőt. Néha a mogyoróvajat fóliába csomagoltad, és kevésbé valószínű, hogy megromlana. Nem tartom kizártnak, hogy szállítás közben megsérülhetett, de ilyen félterméket nem rendeltem. Tisztelettel..
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stomirca Radu Fit

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 12. 14.

    Eddig több márkát kipróbáltam és ez tetszett a legjobban!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • redmiller

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 09.

    Jó kis termék, sokat egyszerre azért nem bírok megenni belőle
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Norbert

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 07.

    Imádom a mogyoróvajat. nagyon szeretem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 29.

    Ma érkezett és kiváló, kicsit vékonyabb, de nem baj. Nekem van :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • t.s

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 11. 28.

    Remek, csak túl ritka. Inkább úgy ömlik, mint a kenőcs.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 11. 22.

    Tökéletes mogyoróvaj! A ropogós lehetőséget választottam. Amikor kinyitottam a dobozt, kiábrándító, vizesnek tűnik, de miután összekevered, tökéletes. Természetes ízű, se nem édes, se nem sós, mint a boltokban. Csak a földimogyoró íze.Könnyen kenhető.FIGYELEM! Használat előtt alaposan keverje össze, ha azt szeretné, hogy jó legyen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 09.

    Ma megérkezett ez az ínyenc újdonság, és nagyon finom :) Az állaga a hozzáadott kókusznak és egy kis "homoknak" köszönhető, de így is csak ajánlani tudom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Placentasaurus

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 06.

    Megfelelő ár és íz. A darabos és anélküli változat is nagyon finom. Ideális reggelire (kása, palacsinta, rántott vagy éppen gyümölcs vagy egy kanál szalonna :D), sütéshez stb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még