Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

3 790 Ft(3 790 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 514 értékelésből
(465 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(6 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 514 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (31)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (493)
Negatív (15)
Vélemények más országokban (483)
  • ioana

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    Ízesítés: ízesítetlen
    ajánlom, nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Laci

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    Cukorpótló. Édes, jól felszívódik, és minden ételbe bele lehet tenni. Alkalmas cukorbetegeknek és diabéteszeseknek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lenka

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    Kiváló lágyságú íz 
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gustáv

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    Szuper cukorpótló, például valamilyen süteményhez
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kateryna

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikos

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 19.

    Nagyon jó alternatíva, ráadásul nulla kalóriával. Elsősorban receptekben való használatra ajánlott.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Casian

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peter

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 18.

    ok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adri

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    Ezt az eritritet hosszú ideje használom cukor helyett, nagyon elégedett vagyok vele.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    Már 3 éve használom süteményekben. Nincs mesterséges íze, csak finoman édesít.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még