Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content
Rendelj most 25.000 Ft felett, és zsebelj be 4 ajándékot. Használd a NYARIAJANDEK kódot!

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 485 értékelésből
(437 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(5 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 485 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (27)
Ellenőrzött vásárlások (449)
Pozitív (471)
Negatív (14)
Vélemények más országokban (458)
  • michaela

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    A cukor ideális helyettesítője: egy hét elteltével már szinte senki nem is veszi észre, hogy nem cukorról van szó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • eritritolo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stef

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Ez egy jó édesítőszer, amely nem befolyásolja az ételek ízét
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • curda

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Ez érkezik, amit várnak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bartekf

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Kérjük, küldje el a lefordítandó szöveget vagy az HTML-részletet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • erytritol

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 15.

    Kitűnő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mihai

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 14.

    Ez jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucie

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 14.

    Kiváló cukorhelyettesítő. Ráadásul kalóriamentes. Édes és sós ételekhez egyaránt használom. Elégségesen édesít.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Elena

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 14.

    Mindig ezt veszem!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza J.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 04. 14.

    A „süteményekbe“ történő betöltéskor a tanuló enyhén reszel. Különben OK.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még