Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

3 790 Ft(3 790 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 514 értékelésből
(465 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(6 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 514 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (31)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (493)
Negatív (15)
Vélemények más országokban (483)
  • Olena

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 28.

    Nem különbözik az általam kipróbált más márkák eritritjétől. A csomag cipzáras. A csomag térfogata akkora, hogy 2 kg-ot el lehet adni. Kipróbáltam hozzáadni tejfölhöz, túróhoz, joghurthoz, citromos teához - nem keserű, ismételten vásárolok akciós áron.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Aneta

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 11. 02.

    Rendszeresen használom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • С

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 10. 20.

    2-3 éve nem ettem cukrot, és amikor először próbáltam ki a terméket, meglepődtem, hogy mennyire közel áll a cukorhoz. Ha a cukor édessége 10/10, akkor ez az eritrit 7/10.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsolt

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 10. 15.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Ár/érték arány rendben van,íze is de ez nem lepett meg ,használtam már erythritet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ваня

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 10. 01.

    Amikor először úgy döntöttem, hogy eritrit használok, innen vásároltam. A titok az, hogy porrá őröljük, így jól oldódik krémekben, süteményekben. Pékáruhoz használom, tökéletes cukorhelyettesítő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ирэн

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2021. 09. 25.

    Megnőtt a cukrom. Próbáltam xilitet, szorbitot használni...de még mindig nem ugyanaz. Az eritrit termékkel a vérértékek normalizálódtak. Ez az osztály!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ignacio

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 09. 23.

    Zab vagy mandula karamellizálására használom.Szuper cucc.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katarina

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 07. 03.

    kiváló cukorhelyettesítő, nincs utóíz, süteményekhez is alkalmas
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dóra

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 30.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Nagyon szeretem ezt a terméket, főleg az ára miatt. Árértékarányban itt a legjobb. Cukrot már teljesen elhagytam, szinte mindent ezzel édesítek. Most rendeltem belőle 4 kg-ot, mert egyszerűen elképesztően finom diétás fagyit lehet készíteni erythrittel. Bármilyen idény gyümölcsöt leturmixolok, hozzáadok egy kis kókusztejet, erythritet citrom levét és lefagyasztom. Nagyon finom és frissítő. Kompótok befőzéséhez és lekvárfőzéshez is ezt használom. Egészésges, nem hizlal és nálam 100%-ban helyettesíti a cukrot. Mióta ezzel ízesítek a cukros ételek egyáltalán nem ízlenek, túl édesek számomra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Янко

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 06. 08.

    A fehérje jó minőségű, de én személy szerint nem szeretem azt az ízt, amit rendeltél (vadmálna).
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még