Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

3 790 Ft(3 790 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 511 értékelésből
(462 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(6 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 511 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (31)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (493)
Negatív (15)
Vélemények más országokban (480)
  • jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 23.

    .
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vivi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 22.

    jo kis edesito, nem tulmedes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 22.

    Felső
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    nagyszerű étrend-kiegészítő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katarina

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    Kiváló, segít a kalóriadeficit elérésében.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Štefan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dóri

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • anonym

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 21.

    kalóriamentes és elég édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mario

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    fogok még vásárolni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dominik

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 20.

    felső
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még