Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1603 értékelésből
(1152 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(44 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1603 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (460)
Ellenőrzött vásárlások (1127)
Pozitív (1475)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1143)
  • Csaba

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 08.

    íz + ár + összetétel = 100% . Kiváló termék, már ideje fogyaszton , de úgy látom ennél is maradok. Nincs ok amiért váltanék :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dave

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 05. 03.

    Ananász – egyértelműen a legjobb BCAA, amit valaha ettem :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marek

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 05. 03.

    Mango maracuja - kellemes üde íz, azonnal feloldódnak a vízben csomósodás és habzás nélkül Dinnye - undorítóan édes ízű, rosszul oldódik, a hab és csomók porrá válnak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nikola

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 05. 02.

    Jó munkát végez, én az íz nélküli változatot vettem, az oldhatósága nem teljesen megfelelő, ezért kötelező háló a shakerben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bali

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 01.

    ár-teljesítmény ideális, mint írtam, nem lehet csak úgy egy pohárba keverni kanállal, tehát mindig shakerben és jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ThePatriczek

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 01.

    Epres lime - nagyszerű citromos lime - nagyszerű ananász - nagyszerű zöld alma - már nem is érzem az illatát
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bea

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 01.

    Bcaa a GymBeam-tól vásárolom már lassan egy éve, de még soha nem bántam meg. Próbáltam már talán mindegyik ízt,és finom az összes. Csak ajánlani tudom tovább.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Minco

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 27.

    Az ár/minőség arány teljesen elképzelhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 04. 26.

    Az 500g-os kiszerelésben van egy mérőpohár, meg kellett keresnem :-) Az íze enyhén kesernyés.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 25.

    Sok Bcaa terméket használtam már és meg kell hogy mondjam őszintén ez felel meg a legjobban. Nagyon jó az ára és az íze is. Csak ajánlani tudom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még