Vélemények - Szinefrin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A szinefrin a keserű narancsból származó kivonat, amely 90%-ban szinefrint tartalmaz. Praktikus tabletta formában van, ami megkönnyíti a szedését. Bárki, aki keményen edz és a legtöbbet szeretné kihozni az edzéséből, értékelni fogja.

2 290 Ft(25 Ft/ tab)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Szinefrin - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 1099 értékelésből
(852 értékelés)
(140 értékelés)
(65 értékelés)
(15 értékelés)
(27 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Ezen szinefrin zsírégető termékről a vélemények nagyrészt rendkívül pozitívak. A legtöbb vásárló gyorsabb és erősebb izzadást, egy kellemesen melegítő termogén érzetet, valamint javuló edzésenergiát tapasztal, ami gyakran látható testsúly- vagy zsírcsökkenési eredményekhez vezet, különösen akkor, ha L-karnitinnel és fitnesz plusz diétával együtt alkalmazzák. A tablettákat széles körben úgy írják le, hogy könnyű lenyelni és edzés előtt egyszerű használni. Néhány felhasználó lehetséges vérnyomás- vagy érrendszeri mellékhatásokat említ, ezért előfordulhat, hogy nem mindenkinek megfelelő.

  • Erőteljes termogén hatás
    |
  • Több edzéshez szükséges energia
    |
  • Magas izzadásintenzitás
    |
  • Könnyen lenyelhető tabletták
    |
  • Látható testsúlycsökkenési eredmények
    |
  • Jól működik L-karnitinnel

AI által generálva 1099 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Arina

Ellenőrzött vásárlás
Már egy hónapja használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. 2 tabletta edzés előtt bőven elég nekem, felpumpálnak és nagyon izzadok. Hetente 6-szor edzek, és azt kell mondanom, hogy ez a szinefrin
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alexandruww2

Ellenőrzött vásárlás
Őszintén szólva nem érzek nagy hatást, és van hova mennem, alacsony kalóriatartalmú étrendet tartok, és heti 4-5 alkalommal járok edzőterembe, akár 6 alkalommal is....
Vélemények Magyarországon (180)
Ellenőrzött vásárlások (974)
Pozitív (1056)
Negatív (42)
Vélemények más országokban (919)
  • marian

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 10. 28.

    A jó öreg Carnitine-Syne kombinációt ajánlom, a hatása a versenytárshoz és az árához is hasonlítható
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsolt

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 10. 13.

    Nagyon jó a hatása l-karnitine komboval vettem 20-25 perc útán jönn is a hatás !!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mego

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 09. 18.

    Egy hónapja szedem (vagy 30 tablettát), mindig 15 perccel a munkából indulás előtt, további 15 percet az edzőterembe szállításhoz és átöltözéshez. Kardiót és erősítő edzést is kipróbálok, de egyiknek sincs hatása. Még mindig kövér disznó vagyok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 22.

    1 kg-ot híztam egy hét használat alatt, remélem izomtömeg volt, úgy néz ki h fogytam egy kis zsírt a hasamról, szóval nem tudom, hogy csak én vagyok így vagy működik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Alžbeta

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 04. 30.

    remek :) Én karnitinnel együtt használtam
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Melcsy19930909

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 04. 25.

    Mikor megrendeltem, még nem voltak vélemények a termékről, de hálisten nem nyúltam mellé. Szuper, nagyon izzadok tőle, 82kg voltam, most 75kg vagyok, és ráadásul annyira szigorú étrendem sincs. Csak ajánlani tudom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tamara

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 01. 22.

    eddig 3 kilotol szabadultam meg! Ajanlom midnenkinek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Majko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 01. 10.

    Ez tényleg működik. Szuper termikus,mínusz hőmérsékleten törölközőt kell használnom.Nyáron nem izzadtam annyira mint most.L-carn-nal kombinálva.3 hét múlva látni fogod az eredményt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peti

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 12. 23.

    2 dobozzal szedem es eddig egesz jo. Semmi mellekhatast nem eszleltem eddig :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kamo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 12. 23.

    a tömegnövelést leszámítva rendszeresen használom...edzés előtt mindig karnitinnel szedem, remekül működik ;)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még