Vélemények - Szinefrin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A szinefrin a keserű narancsból származó kivonat, amely 90%-ban szinefrint tartalmaz. Praktikus tabletta formában van, ami megkönnyíti a szedését. Bárki, aki keményen edz és a legtöbbet szeretné kihozni az edzéséből, értékelni fogja.

2 290 Ft(25 Ft/ tab)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Szinefrin - GymBeam

4.6
Értékelési átlag 1100 értékelésből
(852 értékelés)
(141 értékelés)
(65 értékelés)
(15 értékelés)
(27 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Ezen szinefrin zsírégető termékről a vélemények nagyrészt rendkívül pozitívak. A legtöbb vásárló gyorsabb és erősebb izzadást, egy kellemesen melegítő termogén érzetet, valamint javuló edzésenergiát tapasztal, ami gyakran látható testsúly- vagy zsírcsökkenési eredményekhez vezet, különösen akkor, ha L-karnitinnel és fitnesz plusz diétával együtt alkalmazzák. A tablettákat széles körben úgy írják le, hogy könnyű lenyelni és edzés előtt egyszerű használni. Néhány felhasználó lehetséges vérnyomás- vagy érrendszeri mellékhatásokat említ, ezért előfordulhat, hogy nem mindenkinek megfelelő.

  • Erőteljes termogén hatás
    |
  • Több edzéshez szükséges energia
    |
  • Magas izzadásintenzitás
    |
  • Könnyen lenyelhető tabletták
    |
  • Látható testsúlycsökkenési eredmények
    |
  • Jól működik L-karnitinnel

AI által generálva 1100 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Arina

Ellenőrzött vásárlás
Már egy hónapja használom és teljesen meg vagyok vele elégedve. 2 tabletta edzés előtt bőven elég nekem, felpumpálnak és nagyon izzadok. Hetente 6-szor edzek, és azt kell mondanom, hogy ez a szinefrin
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alexandruww2

Ellenőrzött vásárlás
Őszintén szólva nem érzek nagy hatást, és van hova mennem, alacsony kalóriatartalmú étrendet tartok, és heti 4-5 alkalommal járok edzőterembe, akár 6 alkalommal is....
Vélemények Magyarországon (180)
Ellenőrzött vásárlások (974)
Pozitív (1056)
Negatív (42)
Vélemények más országokban (920)
  • HanzeST

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 28.

    Tekintettel arra, hogy a Synephrine ajánlott adagja, hogy valóban úgy működjön, ahogy kell, 2-3 mg testtömeg-kilogrammonként, valószínűleg irreális 18 tablettát lenyelni... Én személy szerint 6 tablettát (60 mg) + 500 mg koffeint, 8 g citrullint, 3 g béta-alanint, 1,5 g-os izzadságemelésem van, mint az edzés során. Fogalmam sincs, hogy az én esetemben a Synephrine mennyiben támogatja a fogyást, de a kilók fogynak - persze a kardió és diétás változtatások is közrejátszanak. Számomra egy jó termék, aminek megvan a maga helye.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • 123456

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 12.

    Abszolút semmi hatása, kipróbálva étkezés után, étkezés közben, kardió előtt, séta, tornaterem, több napig szedve, ráadásul fejfájást okoz, kidobott pénz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Štěpánka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 03. 17.

    Edzés előtt két tablettát veszek be. Amint elkezdem, azonnal érzem, hogy égek. Úgy indulok el az edzésről, hogy mindent ki tudok kicsikarni belőle, szóval elégedett vagyok ????.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Delulu

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 13.

    Nekem személy szerint nagyszerű. Megizzaszt, mint egy őrült, tartja a pulzusomat. A legjobb és számomra a leghatékonyabb égő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peti

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 10.

    Edzés előtt fogyasztom, izzadok tőle rendesen :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav Šatra

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 03. 04.

    Felső égő. A Synephrine-nek köszönhetően 6 hét alatt 11 kilót fogytam. Csak ajánlani tudom. És az ár? Top.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Νικολέτα

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 11.

    Edzőterem előtt beveszem, és úgy érzem, több energiám és izzadságom van. Egyelőre elégedett vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Юлія

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 10.

    240 darabot szedtem, már négy hónapja iszom nagyon jól működik a zsírégetésre és egyben meleget is ad a testnek, amire télen nem sportolok, mert a tornatermet pótolja a térfogatom. 2 hónap elteltével reggel BeastPink kollagént, ebédnél Yum Yum Whey proteint adtam hozzájuk A bőröm minősége javult, feszesebb lett, rugalmasabb lett, mert előtte fogyás után megereszkedett. Nagyon elégedett. Megvettem ugyanazt a csomagot és odaadtam a barátnőmnek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Scara

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 23.

    Edzés előtt és otthoni takarítás előtt használom :-) segít az energiában és egyben izzadok a pólóm. Ráadásul másnap nem volt nekem semmi????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sona

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 15.

    Nem értem ezeket a véleményeket, mint - izzadok és lemegy a súly.. az izzadással csak kiszáradsz és fontos ásványi anyagokat és elektrolitokat veszítesz, nem fogysz zsírtól vagy bármitől, csak kiszárad.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még