Vélemények - Rizsfehérje - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A rizsfehérje a növényi alapú fehérjeporok közé tartozik, és alacsony cukortartalmával tűnik ki. Ez egy rizshidrolizátum, amely ízesítéstől függően akár 79%-os fehérjetartalommal is büszkélkedhet. Ennek köszönhetően segíthet hatékonyan fedezni ennek a makrotápanyagnak a bevitelét. Ez a fehérjepor remek ízű, ha edzés utáni fehérjeturmixként fogyasztjuk, vagy hozzáadhatjuk zabkásákhoz, smoothie-khoz, desszertekhez és egyéb ételekhez, így könnyedén növelhetjük azok fehérjetartalmát.

6 990 Ft(6 990 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Rizsfehérje - GymBeam

3.9
Értékelési átlag 275 értékelésből
(149 értékelés)
(49 értékelés)
(19 értékelés)
(17 értékelés)
(40 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés kifejezetten pozitív. Az ügyfelek nagyon könnyű emésztést és gyomorkímélő élményt említenek, különösen a tejsavóhoz (whey) képest, emellett jó oldhatóságot tapasztalnak, kevés vagy semmilyen habképződéssel. Az ízt gyakran elfogadhatónak vagy enyhének írják le, különösen a csokoládé- és vaníliaíznél. Sokan továbbá értékelik a glutén- és laktózmentes használhatóságot, valamint a turmixokban selymes állagot és az egyszerű keverhetőséget.

  • Kíméletes a gyomor számára
    |
  • Jól keverhető
    |
  • Kevés vagy semmilyen hab
    |
  • Enyhén kellemes, elfogadható íz
    |
  • Glutén- és laktózmentes
    |
  • Selymes turmixokhoz

AI által generálva 275 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Fanni

Ellenőrzött vásárlás
Minden allergén anyagra, amire csak lehet, érzékeny vagyok, illetve érzékeny emésztőrendszerem van. Sokáig tartott, mire kitapasztaltam, hogy a rizsfehérje a számomra jó választás. Akciósan
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Bence

Ellenőrzött vásárlás
Mikor először megkóstoltam rám tört a nosztalgia. Azonnal eszembe jutottak a régi szép idők, mikor még kisgyerekként önfeledten szórakoztam a játszótéren, ültem a homokozóban és markolót formálva
Vélemények Magyarországon (84)
Ellenőrzött vásárlások (202)
Pozitív (217)
Negatív (58)
Vélemények más országokban (191)
  • Eniko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 07.

    ideális fehérje vegetáriánusok és a vegánok számara....én is közéjük tartozom és nekem megfelel. Az ára és az összetétele is jó. Nem küzdök gyomorproblémával amióta ezt fogyasztom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Danca

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 05.

    Kiváló vegán protein, meg vagyok elégedve a Gymbeammel :) Vaníliát tesztelek és nagyon szeretem. Nagyra értékelem, hogy a termék BIO rizsből készült :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ádám

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 02.

    eddig legjobb rizsfehérje amit valaha is fogyasztottam. nagyon finom + az összetétele és az is nagyon jó :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gabriel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 01.

    Ízben jobb fehérjéket kaptam, a nem tejsavó fehérjék íze össze sem hasonlítható a vegánokkal, így nem is tartom fő szempontnak. Viszont kiváló minőségével és összetételével megnyerte a tetszését, ezért is ajánlom remek fehérjepótlónak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Edina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 27.

    nem ismertem a GymBeam online shoppot és a termékeket sem. A barátnőm mondta hogy a GymBeam - től szokot rendelni, mivel nagyon jó árak vannak. O is vegan mint én, és mar elég soká kerestünk valami olyan fehérjét amit mi is foigyaszhatunk.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vlad

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 26.

    Végre valami vegetáriánusoknak és vegánoknak. Azonnal ki kellett próbálnom és nagyon meg vagyok elégedve. Nem terheli meg a gyomrot, az íze is remek, de kevés íz érhető el.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szabina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 24.

    Nagyon nehéz igazán jó vegán fehérjét találni. Mivel vegán vagyok, teljes mértékben megfelel ez a fehérje. Kiváló aminosav profillal rendelkezik, nem tartalmaz sikért (glutén), szóját, laktózt, tejet és más allergéneket sem. Ami számomra fontos. Emellett az íze is nagyon finom és az ára is szuper!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fanni

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 04. 20.

    Minden allergén anyagra, amire csak lehet, érzékeny vagyok, illetve érzékeny emésztőrendszerem van. Sokáig tartott, mire kitapasztaltam, hogy a rizsfehérje a számomra jó választás. Akciósan megrendeltem a csokis ízűt, meg vagyok vele elégedve. Szívesen megkóstolnám más ízekben is. ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Borat

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 03. 30.

    Minden alkalommal, amikor fehérjét rendelek, szerencsés vagyok, és ajándékot kapok. Jó lett a fehérje, jó az íze és az összetétele is rendben van. Nekem a vanília íze tetszett jobban, de a csokis is nagyon jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ivka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 03. 22.

    Végre egy fehérje vegánoknak. Már régóta keresek olyat, ami igazán megfelel nekem: nagyon hálás vagyok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még