Vélemények - Protein Pizza - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Protein Pizza egy összetett keverék, amelyből percek alatt finom pizza készíthető. Nagyszerű tápanyagprofillal és magas fehérjetartalommal rendelkezik. Élvezheted kedvenc hozzávalóiddal, például sonkával és sajttal, vagy választhatsz hozzá kevésbé hagyományos hozzávalókat, például tempeh-t vagy tofut.

3 990 Ft(7 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Protein Pizza - GymBeam

4.2
Értékelési átlag 273 értékelésből
(181 értékelés)
(31 értékelés)
(19 értékelés)
(14 értékelés)
(28 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb bíráló könnyűnek és gyorsan elkészíthetőnek találta ezt a fehérjealapos pizzatésztát, meglepően ízletes, ropogós végeredménnyel és jó makrókkal. Sokan megjegyezték, hogy a tészta jól összetart, és otthon remekül működik egy magasabb fehérjetartalmú, alacsonyabb cukortartalmú pizzához. Egy kisebb csoport viszont íz- és állagbeli problémákról számolt be, többek között arról, hogy a tészta nem kelt meg megfelelően, illetve hogy nyers marad a közepe, valamint néhányan az összetevők vagy az információk változását említették.

  • Gyors és egyszerű elkészítés
    |
  • Ropogós, friss ropogósságú tészta
    |
  • Meggondolatlanul jó íz
    |
  • Magas fehérjetartalmú makrók
    |
  • Jól összetart
    |
  • A feltétekkel is kiválóan működik

AI által generálva 273 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Ľubomír

Ellenőrzött vásárlás
Az elkészítése egyszerű, az íze pedig meglepően jó, de személy szerint a tészta sütés után ráragadt a papírra.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Igor

Ellenőrzött vásárlás
A legundorítóbb dolog, amit valaha ettem. Bárki, aki fitnesz, találkozott már mindenféle táplálékkiegészítővel, amelyek közül sok nem ízletes, de megtanulja feláldozni a szájpadlást és bekenni, mert
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (84)
Ellenőrzött vásárlások (190)
Pozitív (231)
Negatív (42)
Vélemények más országokban (189)
  • olina

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 04.

    szép helyettesíti az eredeti tésztát, teljesen tökéletes íze a szükséges hozzávalókkal együtt
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Evelinka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 27.

    Imádom a pizzát, még ha óvatosabbnak kellene lennem a nagy mennyiségekkel :D de örülök, hogy kicsit több fehérje pizzát fogyaszthatok :) Mindig valami egészségesgel díszítem... zsírszegény sajt, brokkoli, rukkola , paradicsom, olajbogyó... :) és köszönöm a kesztyűt!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kata

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 07. 23.

    Nagyon szeretem a pizzát, úgyhogy diéta alatt rettentően hiányzik, hogy nem ehetem... így nem sokat gondolkodtam a termék megrendelésén. Az ízesítetlent rendeltem. Az elkészítése tényleg nagyon egyszerű, kb 30 másodperc alatt össze lehet keverni a tésztát, én még állni sem hagytam, csak rögtön sütöttem. Szilikon keverővel kevertem és szilikon sütőlapon sütöttem, így teljesen kezelhető volt a tészta. A tetejére Gymbeam bolognai szószt raktam a feltétek alá. Kimondottan finom lett, bár a tészta állaga nem teljesen olyan, mint az igazi pizzáé, de ez szerintem nem is várható el tőle. Inkább egy könnyebb tésztát kaptam, bár én elég vékonyra lapítottam sütés előtt. Asszem, rendelem is a következő adagot, nehogy elfogyjon :D Kérlek, sose szüntessétek meg :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Klaudi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 14.

    nagyon nagyon finom és gyorsan elkészíthető pizza. Ha este pizzára van étvágyam, pár perc alatt el tudom késziteni és bűntudat nélkül fogyasztani. Tényleg jó, csak ajánlani tudom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 01.

    Ne várj olyan tésztát, mint egy klasszikus pizzától, de én szeretem. A tészta szorosabb, könnyen süthető. nekem személy szerint tetszik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barbora

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 06. 02.

    gyors és könnyű
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Adam

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 05. 15.

    nagyon gyors és finom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Klaudia

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 27.

    Sajtosat rendeltem, rögtön két zacskóval. Kár volt. Nagyon rossz az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zdenka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 17.

    Nagyon szeretem a pizzát. Persze ennek nem olyan az íze, mint egy étteremnek, de ettől függetlenül nagyon finom. Én személy szerint valószínűleg sajtosabban szeretem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Leuš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 04. 04.

    Eleinte kicsit nehezebben dolgoztam a tésztával is, de másodjára már sokkal jobban sikerült. Nagyon gyors az elkészítése, jó az íze és az ára is remek. Mindkettőt kipróbáltam már, íz nélküli és sajtízű pizzát is, és a sajtos pizza kicsit jobban tetszett
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még