Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1152 értékelésből
(974 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1152 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (769)
  • Saša

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 14.

    Ízesítés: narancs
    Kiváló íz, szuper oldhatóság.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matúš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 09. 07.

    Ízesítés: zöldalma
    Legjobb BCAA számomra, hogy úgy érzem, egy lendületet az energia, a fáradtság edzés közben nem. Zöld alma ízű 4* a sav miatt :D nekem kicsit sok, de egyébként 10/10, remek összetétele van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Aninka

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 05.

    Ízesítés: kékmálna, narancs
    egy szóval: NAGYON!!! Terveim szerint minden ízt kipróbálok. De az eper ízének örülnék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Максим

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 05.

    Ízesítés: zöldalma
    Elmesélek egy rövid történetet a termék megismeréséről. Rendeltem vitaminokat és ajándékba adtak egy mintát ebből a finomságból. Szóval nagyon nehéz munkahónap volt, alig tudtam felébredni, rettenetesen fáradt voltam, az egész testem nem akart dolgozni, eszembe jutott a csomag és úgy döntöttem, megiszok, nem lesz rosszabb, szóval kb 20-30 percekkel a bevétele után úgy tűnt, minden eltűnt, annyi energiám volt, mintha a hold a parton egy nyugágyra zuhanna :))
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Інна

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 31.

    Ízesítés: citrom-lime
    Jó aminosavak, amelyektől igazán érezhető az eredmény. Vagy edzés előtt kreatinnal együtt szedem vagy edzés közben. Általánosságban elmondható, hogy segít az edzéseken való jobb teljesítményben, növeli az állóképességet és jobban megy a felépülés. Jól oldódik, citromos-lime íze jó, frissítő. Szeretnék más ízeket is kipróbálni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Saša

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 29.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Edzés közben hidratálásként használom, a mangós-passiógyümölcs ízesítés javasolt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mihaela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 08. 17.

    Ízesítés: zöldalma
    Először rendeltem ezt a terméket, és őrült íze van! A zöldalma ízt választottam. Tisztelet a GymBeam csapatának. Soha nem csalódtam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szabadi

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 06.

    Tökéletes ital edzéshez! Csak sajnos a szukralóz: mostmár bizonyított, hogy káros, rombolja a dns -t, stb. Kéne az édesítésre egy alternatíva!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ????‍????

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 01.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Nagyon finom, edzéshez/versenyhez kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • unknown user

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 07. 25.

    Ízesítés: zöldalma, narancs
    1 éve használom ezt a terméket és nagyon jól kijövök vele, egy őszinte GymBeam termék. Jól oldódik, jó az íze, elég magas a doboza és amikor még van egy kevés, akkor csészével nehezebb elvinni, de ez nem okozott kellemetlenséget.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még