Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1152 értékelésből
(974 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1152 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (769)
  • Viktor

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 22.

    Ízesítés: zöldalma
    Edzés közben iszogatva komolyan érezhető, hogy jobban megy, később fáradok el. A zöldalmás nagyon jó. Kellemesen savanyú, gejl édes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 21.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Jó oldhatóság és összetétel. Köszvény alatt is szedem édesített italok és szörpök helyett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peter Popovič

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 20.

    gumiszerű lérúgás!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Стаменов

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 19.

    Nagyon jó minőségű aminosavak olyan emberek számára, akik tisztálkodnak, és amikor nem szabad a termékben vegyszereket és szart. Ajánlom a márkát!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ladislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 18.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, narancs
    Kiváló serkentő hatású aminosavak és egyben kiváló ital, a zöldalma íze a legjobb, amit valaha ittam, a regeneráció sokkal jobb utánuk. Edzés közben is részegek, és egyáltalán nem zavarják a gyomrot. Nem kell szitálni, elég egy kanállal összekeverni, könnyen oldódnak. Glutaminnal és kreatinnal egészítem ki őket.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomi

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 17.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, narancs
    Az összetétel miatt választottam ezt a terméket. Nekem több ízem volt, az enyém topka zöldalma és mangó maracuja. Még jobban szeretem, mint az AminoX-et, ami korábban nekem volt. Nem hagyhatom ki minden edzés alkalmával, de napközben is szedem, ha van kedvem ;) Nagy hátránya, hogy hamar elmúlik :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petra

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 10.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Az első bcaa, amit kipróbáltam, jó az íze
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ignac

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 05. 30.

    Foleg az osszetevok miatt veszem, mert minden elvarasomnak megfelel! Hatasa kivalo, izre eleg edes de belefer, a zoldalma vagy a citrom savanykasabb, ha valaki azt szereti ;)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fufo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 05. 25.

    Ízesítés: zöldalma
    Kiváló íz és hatás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Janci

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 05. 25.

    A mangós-passiógyümölcs íz után kipróbáltam a narancs ízt is. Nagyon jó kompozíció. Az ár-érték arány remek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még