Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1152 értékelésből
(974 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1152 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (769)
  • Gábor

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 08. 02.

    Ízesítés: zöldalma
    A zöldalmás a kedvencem, gyorsan oldódik, nagyon finom, ár-érték arányban is ott van ????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marta

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 30.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    A növekedés javítása és az izomtömeg fenntartása.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Павел

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 19.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Az aminosavakat és a márkatermékeket egyaránt ajánlom! Kiváló minőség, remek ár!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • SamsonP

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 19.

    Ízesítés: zöldalma
    Ami magát a púdert illeti, tényleg nincs panaszom, remek! Határozottan ajánlott! A zöldalma íze remek! A csomagolás, bár esztétikailag nagyon tetszetős, a praktikum... katasztrófa - túl szűk/túl rövid a mérték...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peter

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 08.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Szuper amin komplex, amely jól oldódik és remek ízű. Rendszeresen használom, lehetne nagyobb kiszerelés is, nagyon hamar elfogy
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gyorgy-Jozsef

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 07. 08.

    Ízesítés: zöldalma
    Különösen a termék hatásával voltam elégedett, de az íze is rendben van. 1-2 hét elteltével éreztem a teljesítmény javulást és vizuálisan is látszott a változás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dalibor

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 07. 03.

    Szuper Amino elfogadható áron 13 euróért, csak az zavar, hogy feleslegesen nagy a konzerv, a rakás fele csak levegő, hiszen alig 3/4-é!! Almás ízem volt, semmi extra, de Dása üdítő.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Fanni

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 22.

    Ízesítés: mangó-maracuja, narancs
    Finom és ár - érték arányban nagyon jó. Két ízt próbáltam már, mindegyik jó.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • eugenia

    Ellenőrzött vásárlás

    2020. 06. 13.

    Ízesítés: narancs
    nagyon jó narancs íz, természetes íz! Más rendeléssel biztosan visszatérek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2020. 06. 04.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja, narancs
    A reggeli ébredés fontos része, jobban feldob, mint a kávé. Musalovkát már nem ismerem. A zöldalma ízét szeretem, a narancs átadható, de a maracuja mangó nekem mesterségesnek tűnik, de ez csak szubjektív érzés, hiszen mindenkinek más az ízlelőbimbója :-)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még