Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1151 értékelésből
(973 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1151 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (768)
  • Ver

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2019. 01. 05.

    Ízesítés: zöldalma
    Zöld alma, remek íz, kicsit savanykásabb, szuperül oldódik, nincs mesterséges íz.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Hrvoje

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 03.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, mangó-maracuja, narancs
    Már mindent kipróbáltam, a zöldalma íze a legjobb.
    HRFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Iveta

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 03.

    Ízesítés: zöldalma
    Teljes elégedettség, jól oldódik, kiváló íz.
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ghost28

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 12. 29.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Valami többet vártam mindentől, amit tartalmaz
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 28.

    Ízesítés: zöldalma
    +1
    HRFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Luka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 20.

    Ízesítés: narancs
    Egy doboz egy hónapra jó áron, jól keveredik a vízzel és az íze is rendben van. Ittam már finomabb termékeket is, de itt nem az ízről van szó, hanem a hatásosságról, és ezzel meg vagyok elégedve. A minőség és az ár közötti kapcsolat nagyon jó.
    HRFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marius

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 06.

    Egy termék, amely versenytársat keres az Amino Energy számára az ON-tól. Sajnos valószínűleg a serkentőszerek kisebb mennyisége miatt (100mg vs 160mg) úgy tűnik, nem ugyanaz az állóképességi hatása... Nem tévesztendő össze az edzés előtti edzéssel, edzés közben hasznos, bent tart. aljzat" véglegesig. Kipróbáltam 2 csészével/adaggal és úgy tűnik, hogy más a helyzet... de a költség is nő... Egyébként ajánlom, nem sok ilyen tápszer van a piacon, szóval megéri. Ui. Én mangó maracuja ízt használok, kicsit kesernyés és szintetikus illatú, de jól működik, ha nem vagy túl válogatós az ízében.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 12. 05.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja
    Hihetetlen íz számomra 6*
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Cristi

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 12. 04.

    Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én.... milyen jó emberek ") A zöldalma íze nagyon jó, azt mondod, friss almát iszol, meglepő, arra számítottam, hogy vegyszer íze lesz. Szerintem a narancs nagyon jó. Jól oldódik. Az effektusokról nem igazán tudok egy borítékból beszélni, de a tartalmat tekintve edzés előtt és edzés után is elvihető. Úgy éreztem (azonban), amikor 1/2 csésze valódi edzés előtti adagot beveszünk, a kis mennyiségű koffein nagyon jót tesz a koffeinproblémákkal küzdőknek. Tehát ez egy 2 az 1-ben termék
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • euromasters

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 11. 28.

    Ízesítés: citrom-lime
    Nagyon jó aminosavak.Érezd a hatásukat.Csak este ne igyam mert akkor nehezen alszom el...legalábbis én
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még