Vélemények - ProAMINO - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

ProAMINO egy egyedülálló, 9 aminosavból álló komplex, GreenEnergy® formulával és válogatott vitaminokkal dúsítva. A készítményben BCAA, l-glutamin, l-citrullin, béta-alanin valamint koffein, B6-, B12-, C- és D-vitamin is található. Ideális kiegészítő az erő- és állóképességi sportolók számára.

7 490 Ft(19 205 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

ProAMINO - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 1150 értékelésből
(972 értékelés)
(121 értékelés)
(26 értékelés)
(11 értékelés)
(13 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A vásárlók nagyrészt úgy írják le a ProAMINO-t, mint egy jól működő aminosav-komplexumot, amely edzéshez nyújt támogatást. Az értékelések gyakran kiemelik az edzések alatti nagyszerű energiaszintet és a javuló regenerációt; sok felhasználó úgy érzi, hogy jobban teljesít, és kevésbé fárad el. Az ízvilágot ismételten dicsérik, különösen a zöldalma és a narancs ízeket, valamint a jó vízben való oldhatóságot és a selymes, sima állagot. Visszatérő hátrányként többnyire inkább a csomagolás kényelmessége említődik, nem pedig a termék teljesítménye.

  • Nagyszerű edzéshez szükséges energia
    |
  • Kiváló regenerációs támogatás
    |
  • Könnyű oldhatóság
    |
  • Jó ízminőség
    |
  • kellemes állag
    |
  • Többszöri használatra is megfelelő időzítések

AI által generálva 1150 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Cristi

Ellenőrzött vásárlás
Legutóbbi rendeléskor kaptam egy mintát ebből a termékből (ez alkalomból köszönetet mondok a Gymbeam cégnek, aki minden alkalommal ilyen ajándékot ad, nem sok, de azt mondod magadban, hogy "én....
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Marek

Ellenőrzött vásárlás
Nem kommentálom a terméket. Hanem inkább az a tartály, amiben ez a termék hozzám került. Lehet, hogy csak én nem értem, de azért leszögezem, hogy a tartalom biztosan beleférne a tartály felébe. Amikor
Vélemények Magyarországon (383)
Ellenőrzött vásárlások (993)
Pozitív (1119)
Negatív (31)
Vélemények más országokban (767)
  • Pav

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 19.

    Ízesítés: zöldalma
    Számomra a legjobb dolog edzés után. A zöldalma íze olyan friss, kicsit savanykás, nyárra kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mochalkaft

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 18.

    Ízesítés: mangó-maracuja, narancs, görögdinnye
    Hihetetlen mértékben kóstolja meg, most ittam sört és nagyon megízleltem, könnyű inni, ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lucia

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 06.

    Ízesítés: zöldalma, narancs
    Valószínűleg az eddigi legjobb BCAA a piacon. Kiváló összetétel, tökéletes oldhatóság. Megvolt a narancssárga, jó volt, de a zöld alma totál telitalálat. Engem a hubba bubba gumi ízére emlékeztet.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zsolt

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 07. 12.

    Ízesítés: narancs
    Összehasonlítottam a tartalmát más gyártók 2-3 szoros árú termékeviel és ugyanazt a szintet hozza . Íze finom minden edzés közben fogyasztom és nekem nagyon bevállt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kateryna

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 12.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Megrendeléskor kaptam ajándékba egy mintát, kipróbáltam és nagyon tetszett a hatása - tényleg erőt ad és könnyebbé válik az edzés, főleg reggel. Előtte volt egy másik mintavevőm, és a bevétele után zavart a hányinger. Ugyanaz a termék nem okozott gondot, a mangó íze nagyon kellemes. Keverek bele kollagént is ami nem túl ízletes és bimbát)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Максим

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 19.

    Ízesítés: zöldalma
    ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 10.

    Ízesítés: narancs
    A narancs íze egy klasszikus, amely nem okoz csalódást
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vaper

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 05.

    Ízesítés: citrom-lime
    Nagyon jó, könnyen oldódik. A citrom és a lime nagyon jó. Friss íz. Negatívum: a kilós doboz mindössze 390 g-ot tartalmaz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viki

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 03. 23.

    Ízesítés: mangó-maracuja, görögdinnye
    2-3 órás edzéshez iszom, végig remekül ellát energiával, nagyon tetszik az összetétele. Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a szeretett mangós-maracujás helyett dinnyést rendeltem, sajnos annak nagyon fura íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Вʼячеслав

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 02. 24.

    Ízesítés: kékmálna, mangó-maracuja, narancs
    Pár éve rendelek semmi gond.Ha betartod az arányokat minden rendben van)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még