Vélemények - Mutant Mass - PVL | GymBeam.hu Skip to main content

A Mutant Mass szénhidrátok, ásványi anyagok és fehérjék komplex keveréke. Tartalmazza továbbá az összes EAA-t, beleértve a BCAA-t, azaz leucint, valint és izoleucint. Hatékony módot kínál a kalóriabevitel növelésére. Magas fehérjetartalmának köszönhetően támogatja az izmok növekedését és fenntartását.

9 590 Ft(4 225 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Mutant Mass - PVL

4.3
Értékelési átlag 527 értékelésből
(354 értékelés)
(73 értékelés)
(44 értékelés)
(14 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Értékelések főként egy rendkívül hatékony tömegnövelő terméket említenek súlygyarapodáshoz és tömegnövelő (bulk) időszakokhoz. Sok felhasználó egyértelmű testsúlynövekedésről, jobb energiaszintről, és néha erőnövekedésről számol be. A vásárlók gyakran dicsérik az ízét, különösen a csokoládéváltozatokat, és a jó oldhatóságot vízben vagy tejben. Többen azt is megjegyzik, hogy segít a kalóriabevitel növelésében, amikor nem tudnak rendszeresen többet enni, bár nagyon édes lehet, és néha nagyon laktató.

  • Súlygyarapodási hatékonyság
    |
  • Kiváló csokoládéíz
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Segít elérni a napi kalóriákat
    |
  • Jó a tömegnöveléshez
    |
  • Sokan számolnak be jobb energiaszintről

AI által generálva 527 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Евгений

Ellenőrzött vásárlás
az íze nem rossz, de gyorsan megeszik, az utolsó napokban az erő miatt fejeztem be az ivást. 280 grammot ittam naponta, ennek eredményeként valamivel kevesebb, mint egy hónap alatt 6,5 kg-ot híztam
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavan

Ellenőrzött vásárlás
22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (82)
Ellenőrzött vásárlások (269)
Pozitív (469)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (445)
  • Андрій

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 12.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie, eper-banán
    Az előző értékelést olvasva úgy döntöttem, hogy elhagyom az enyémet, remélem hasznos lesz valakinek! Nem értem, hogy lehet homokszerűen kavargatni inni, én a Jimbim hálós rendes shakerét használtam, 30-40 másodperc alatt tökéletesen elkeveredik! Az eredménnyel kapcsolatban mindent úgy írok le, ahogy én csináltam, hátha valakinek szüksége lesz rá: 58-59 kg-os súllyal kezdtem el edzeni és gyarapítót használni. A gainert kreatinnal kombinálva ittam, az eredményt csak megfelelő táplálkozással lehet elérni, vagyis ha napi 2-szer eszel rendes ételt és eléred a gainert úgy gondolva, hogy ez a varázslatos keverék segít durvábbá válni, akkor ez nem fog megtörténni. ! Étrendem: 8:30 - A reggeli sűrű. 11:00 - uzsonna hasítóval (140 gramm gainer 450 ml tejhez, tejjel sokkal kalóriatartalmú) 15:00 - késői ebéd, sűrű (a gainer 3-4 órán keresztül jóllakott rá kell erőltetni az ebédet) 17:00 - 17:30 - edzés (hetente 3x edzek, nagyon intenzíven és lelkiismeretesen, a split rendszer szerint nem rángattam egyből nagy súllyal. kidolgozta a technikát és fokozatosan növelni) 18:00-18:30 - edzés után rögtön egy gainer szedése, hogy tökéletesen bezárja a szénhidrát ablakot (oda is öntöttem a kreatint, később a késői ebédnél elkezdett kreatint szedni, úgy hogy előtte volt. edzés, de nincs különbség, felhalmozó hatása van) 21:30-22:00 - késői vacsora, szintén elég sűrű, néha kell erőlködni, de amikor végre el akarod rejteni a csontjaidat és megváltoztatni a tested , türelem kell, legalább 2-3 hónapig, mert nem ajánlott többet inni gainert) Eredmény: 11 kg. Kevesebb, mint 2 hónap alatt lefogytam has nélkül, a súly egyenletesen haladt az egész testben és olyan lett, mint egy ember) Vettem itt 2 csomag tömegnövelőt, egyenként 6800 grammos. Az egyik - "epres-banános" ízű a másik "csokis brownie" és mindkettő normális ízű, de minden gainer nagyon édes, ne várj mennyei élvezetet, elsőre kifejezetten rossz lesz, aztán néha lesz. nehéz inni, de később pillanatok alatt megszokja, még finomnak is tűnik! Ha elhatároztad, hogy elviseled mindazt, amit leírtam, akkor NE vegyél kisebb súlyt, 280 gr. minden nap egy csomag pontosan 24 napra volt elég! Az első csomag után jó eredményt láttam, és rendeltem egy másodikat! Az első csomagtól magabiztosan híztam 66 kg-ig. a második csomagtól lassabban ment, de szintén elég magabiztosan 24 nap alatt elértem a 70-71 kg-ot. Hízó nélkül, normál táplálkozással maximum 62-63 kg-ot híztam. (PS) A gainer és a kreatin lemondása után nem ment le a súly, ez azzal a feltétellel van, hogy hagytam mindent úgy, ahogy volt, edzést és táplálkozást, csak a hízó helyett, most 200-250 gramm zabpelyhet eszem. tejet vagy vizet. de most az ő örömükre edzek)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Giuseppe Elio

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 10. 22.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie
    Szia, 4 gombóc szerintem egy kicsit túl sok napi 2/3 alkalommal. Legfeljebb 3 vagy 2 gombóc adok hozzá, ami körülbelül 60 g-nak felel meg.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Oskar

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 10. 03.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie
    A csokoládé íze totális gagyi, még soha nem ettem ennél rosszabbat. Az egyik dolog túl édes, a másik pedig homok és vegyszer ízű. Hányásos hatás, nem ihatod meg a végéig. A szeptikus tartályt nem ajánlom, pénzkidobás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stefan

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 30.

    Ízesítés: triplacsoki
    Szép szénhidrát és fehérje keverék. Nagyon jó ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tomasz

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 09. 03.

    Ízesítés: triplacsoki
    A legjobb íz, már a második csomag megrendelve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Богдан

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 19.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie, krémes keksz
    Ez a gainer főleg maltodextrinből áll (a szervezetre gyakorolt negatív hatása a google-ban kereshető), nagyon édes és gyorsan megeszik. Néha nem lehet befejezni egy adagot (2 gombócot iszom, ezt a fehérjét nem fogom figyelembe venni). Ugyanez a gyártónál ON, ott van Málta is. A Calvin Levrone gyártónak van egy gainerje is, amiben EGÉSZ DARAB zabpehely úszik. Emiatt nehéz inni... A gaineremet magam készítem el. Előőröltem 2 kg szitált pelyhet és hozzáadok 1 kg fehérjét, és van 3 kg hűvös és jó minőségű gainer, ami 2 órán át lassú szénhidrátokból és telített zsírokból áll. A gyártó nagyon jól írta, hogy vannak összetett szénhidrátok. De a valóságban nagyon kevés van belőlük. Ezért olyan unalmas az íze. Vettem egy csokis brownie-t. Egy barátom vett egy krémes tortát, és ugyanazt a történetet, nagyon édes. Maga az íze normális, jó érzés. Aki tömeget szeretne növelni, annak ez a malátán is megfelel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vedad

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 07.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie, vanília fagylalt
    Régóta használom ezt a gainert, pontosak a dátumok, rendesen megérkezett a rendelés. Minden ajánlás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Geo Alex

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 08. 05.

    Ízesítés: csokis tejkaramellás brownie, triplacsoki
    Ha eredményeket akarsz, testvér lőj keményen
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Riva

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 24.

    Ízesítés: triplacsoki
    Nagyon finom… A hígítás tökéletes!!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marek

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 06. 17.

    Ízesítés: eper-banán
    ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még