Vélemények - Mutant Mass - PVL | GymBeam.hu Skip to main content

A Mutant Mass szénhidrátok, ásványi anyagok és fehérjék komplex keveréke. Tartalmazza továbbá az összes EAA-t, beleértve a BCAA-t, azaz leucint, valint és izoleucint. Hatékony módot kínál a kalóriabevitel növelésére. Magas fehérjetartalmának köszönhetően támogatja az izmok növekedését és fenntartását.

9 590 Ft(4 225 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Mutant Mass - PVL

4.3
Értékelési átlag 527 értékelésből
(354 értékelés)
(73 értékelés)
(44 értékelés)
(14 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Értékelések főként egy rendkívül hatékony tömegnövelő terméket említenek súlygyarapodáshoz és tömegnövelő (bulk) időszakokhoz. Sok felhasználó egyértelmű testsúlynövekedésről, jobb energiaszintről, és néha erőnövekedésről számol be. A vásárlók gyakran dicsérik az ízét, különösen a csokoládéváltozatokat, és a jó oldhatóságot vízben vagy tejben. Többen azt is megjegyzik, hogy segít a kalóriabevitel növelésében, amikor nem tudnak rendszeresen többet enni, bár nagyon édes lehet, és néha nagyon laktató.

  • Súlygyarapodási hatékonyság
    |
  • Kiváló csokoládéíz
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Segít elérni a napi kalóriákat
    |
  • Jó a tömegnöveléshez
    |
  • Sokan számolnak be jobb energiaszintről

AI által generálva 527 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Евгений

Ellenőrzött vásárlás
az íze nem rossz, de gyorsan megeszik, az utolsó napokban az erő miatt fejeztem be az ivást. 280 grammot ittam naponta, ennek eredményeként valamivel kevesebb, mint egy hónap alatt 6,5 kg-ot híztam
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavan

Ellenőrzött vásárlás
22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (82)
Ellenőrzött vásárlások (269)
Pozitív (469)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (445)
  • Peti75

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 10.

    Sràcok! Ha szàmì mit visztek be fehèrje formàjàban, akkor a cookies&cream ìzesìtèsűt nem ajànlom. Rettentően műanyag ìze van. Nagyon èrzèkeny a bevitt tàpanyagokra. Nem mindegy mit esztek a vàrt eredmènyhez, ha ezt hasznàljàtok. Nem èrzek nagy gyarapodàst a több mint 2 kg elfogyasztàsa vègèn.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Beci

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 09. 01.

    meg vagyok elegedve, nagyon finom, nagyon jo oldodik is. Komolyan kettot razol es eleg is. A taperteke miatt vettem meg, ajanlom mindekinek
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • rusi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    edzés után vagy étkezések között kiváló, a csokoládé vízben fényűző és krémes, nincs utóíze vagy mesterséges íze, megerősítem, hogy csak szukralóz mesterséges édesítőszert használ, aszpartám vagy aceszulfám kálium nincs,
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tibi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 31.

    bátran vegyétek mert sokat hoz, és ugybár edzés után hasznosabb vízzel lenyomni mint tejjel a gyorsabb felszívódás érdekében, de mint tudjuk vízzel az ilyen porok elég pocsék ízűek na most a mutant mass-nál meglepődtem hogy jéghideg vízzel nagyonis finom! összességében erről a termékről csak jó véleménnyel van mindenki, köztük én is! ár elég stabil, hatás maximális, íz is pöpec ;) jó edzést mindenkinek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nick

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 29.

    Nagyon régen megvolt, de majd írok véleményt. Biztos hibáztam valahol, mert nem híztam. Az edzés utáni jóllakottság érdekében, vagy amikor nincs elég kalóriád a nap folyamán, jó, ha észreveszed, hogy mennyi kalória van egy adagban. Nekem egy, ha nem tévedek, sütikrémes volt az íze, az íze kitűnő volt, torta tészta íze volt :D Az íz típusának nem jut eszembe, de valami diószerű. de undorító volt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dávid

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 21.

    Tomegnovelo
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Makac

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 15.

    Néhány évvel ezelőtt ennek a terméknek néhány jellemzője megváltozott...csak egy új formula...új csomagolás. Előtte megvolt és minden rendben volt. Nem vettem volna észre, hogy a recept egyáltalán változott, ha nem ízlik kicsit édesebb, és nincs komolyabb bajom. Hörögtem párszor, de valahogy meggyőztem magam, hogy nem a guiner, de egyik nap akkorát morogtam, hogy majdnem bementem az ügyeletre.. :D Utána pár nappal nem tudtam enni semmit és pár kiló helyett fogytam pár kilót, szóval... .. :D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • pedro

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 08. 04.

    A hízással van bajom, mutáns tömeggel kb 3 - 3,5 kilót híztam 45 nap alatt, nem rossz, de ez megint nem tiszta izom, de legalább van mit dolgozni:D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Monte

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 27.

    Mindig akkor veszek, ha hízni akarok... persze nem minden izomtömeg, de a megnövekedett energiafelhasználás időszakában nem tudok jobbat. Szedés közben emésztési problémáim vannak, de valószínűleg ez minden gainernél így van. A termék íze kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pepo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 07. 24.

    Ne hülyéskedjetek, emberek, csak felesleges egészségügyi problémákat okoztok ezzel a repedéssel. Emésztési problémák, vese stb. Inkább összpontosítson a fehérjék és szénhidrátok természetesebb formáira. Ez szó szerint kidobott pénz.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még