Vélemények - Mutant Mass - PVL | GymBeam.hu Skip to main content

A Mutant Mass szénhidrátok, ásványi anyagok és fehérjék komplex keveréke. Tartalmazza továbbá az összes EAA-t, beleértve a BCAA-t, azaz leucint, valint és izoleucint. Hatékony módot kínál a kalóriabevitel növelésére. Magas fehérjetartalmának köszönhetően támogatja az izmok növekedését és fenntartását.

9 590 Ft(4 225 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Mutant Mass - PVL

4.3
Értékelési átlag 528 értékelésből
(355 értékelés)
(73 értékelés)
(44 értékelés)
(14 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Értékelések főként egy rendkívül hatékony tömegnövelő terméket említenek súlygyarapodáshoz és tömegnövelő (bulk) időszakokhoz. Sok felhasználó egyértelmű testsúlynövekedésről, jobb energiaszintről, és néha erőnövekedésről számol be. A vásárlók gyakran dicsérik az ízét, különösen a csokoládéváltozatokat, és a jó oldhatóságot vízben vagy tejben. Többen azt is megjegyzik, hogy segít a kalóriabevitel növelésében, amikor nem tudnak rendszeresen többet enni, bár nagyon édes lehet, és néha nagyon laktató.

  • Súlygyarapodási hatékonyság
    |
  • Kiváló csokoládéíz
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Segít elérni a napi kalóriákat
    |
  • Jó a tömegnöveléshez
    |
  • Sokan számolnak be jobb energiaszintről

AI által generálva 528 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Евгений

Ellenőrzött vásárlás
az íze nem rossz, de gyorsan megeszik, az utolsó napokban az erő miatt fejeztem be az ivást. 280 grammot ittam naponta, ennek eredményeként valamivel kevesebb, mint egy hónap alatt 6,5 kg-ot híztam
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavan

Ellenőrzött vásárlás
22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (82)
Ellenőrzött vásárlások (269)
Pozitív (469)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (446)
  • Berkes

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 11. 07.

    Vanília fagylaltosat vettem, ami nagyon finom. Kicsit szójára hasonlít az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Bojan

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 08. 09.

    Viszonylag régóta foglalkozom építéssel, és különféle gainereket használtam, és lehetőségem volt mindent és bármit használni, ezért itt van egy első kézből származó értékelés >Very Los! Miután 449 HRK-t költöttek majdnem 7 kiló tömegnövelőre, ami csak "szokott", és ahol a marketing (gyártó) nagyon jó munkát végzett, hogy a vásárló legalább egyszer horgásszon erre a splatinára... Összehasonlítva a többi hasítóval. ugyanabban az árkategóriában a rang nagyon kellemetlen, nem is beszélve ronda.Hosszúan szólva közel 7 kg zsír elfogyasztása után meg kell említenem a "gyarapodót" és egy grammot sem híztam! Csak a fokozott edzés és a kreatin hatására határoztam meg magam. Hozzáteszem, hogy a GymbeamHR csapata a legjobb, és nekik van messze a legjobb áraik és a leggyorsabb kiszállítás, így továbbra is az Ön törzsvásárlója maradok, csak ezúttal az Optimal Nutrition-t választjuk, vagy valami jobbat, hogy elfelejtsük a keserűt. "Mutáns íze... Mutáns PVL (széles ívben körbejárni)...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Costin

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 06. 28.

    Ízesítés: krémes keksz, eper, triplacsoki, vanília fagylalt
    Azt ajánlom! Valóban teszi a dolgát, és az íze is jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Pavan

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 05. 26.

    Ízesítés: vanília fagylalt
    22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és nincs mit enni. lusta főzni, hogy őszinte legyek. Azért vettem ezt a tömegnövelőt, hogy normál napi táplálékbevitel mellett, minden mozgás nélkül fenntartsam a súlyomat, és a benyomásaim és eredményeim, 1. 1 kanál gainert (vanília ízű) összekeverek 500 ml tejjel, 1 teáskanál gymbeam mogyoróvajjal és egy banánnal ( néha egy csésze zabétel), hogy növelje a kalóriákat. turmixold össze őket egy mixerben. 2. A vanília ízét eleinte nem szerettem, mert valami furcsa utóíze van, egy nap után megszoktam az ízét és elkezdtem megkedvelni. 3. az italtól biztosan gáz lesz. 4. akik azt mondták, hogy nehéz a hasra, én személy szerint nem éreztem semmi furcsát. 5. A gainer valóban segített fenntartani a napi kalóriákat, valamint a fehérjéket és az alapvető vitaminokat. 6. Azt hiszem, nincs változás a súlyomban, mivel nem sportolok, és nem eszek többet egy gombócnál. Sajnálom, hogy alig beszélek szlovákul, és nem tudom szlovákul írni az értékelést. Dolgozom a szlovák nyelvem fejlesztésén, és remélhetőleg néhány hónapon belül megírom szlovákul a beszámolót :D. Legyen szép napod.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • WhatsThiSs

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 02. 17.

    Ízesítés: eper - banán
    Pár nap elteltével elmondhatom, hogy ez a gainer nem mindenkinek való, mármint nagyon nehezen emészthető és gyenge gyomrúaknak egyáltalán nem, ha amúgy is tervezi a vásárlást, elsőre egy kisebb kiszerelésű kipróbálást javaslom. és nézd meg hogy haladsz, én személy szerint nem tudom napi 3x használni, mert tovább tart az emésztése és kemény a gyomornak, az íze kiváló (eper-banán), ajánlom, adom 4 csillag, mert ha úgy döntesz, hogy beveszed, segít a súlyodban...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Juraj

    Ellenőrzött vásárlás

    2019. 01. 04.

    Ízesítés: mogyoróvaj-csoki
    Felfújt, mint egy lufi..a bűz is mintha rohadna a beleim,nem bírnám tovább.de segített hízni...És a bölcsi aki itt azt írja,hogy a weider tisztán USA-s cég . . szóval Németországban készült te idióta :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • szil

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 09. 20.

    Sokat kipróbáltam már, de ez vállt be eddig a legjobban. Csak ajánlani tudom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2018. 03. 25.

    Szuper hízó hízás, szépen felmentem.Nagyon édes volt nekem. Be kell tartania a helyes adagolást, és az eredmény meglátszik. Határozottan ajánlom kezdő fitnesz-rajongóknak, akik szeretnének térfogatot növelni. Egyetlen mínusz, hogy sokat fúj, gyakori nem túl illatos szél :-D
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Manó

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 12. 06.

    Ez a második tömegnövelőm amit vettem. Oldodása tökéletes, az íze nekem nagyon bejött (Epres-Banános). A szállítás nagyon gyors volt és rugalmas. Későbbiekben írok, hogy milyen eredményeket értem el. :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még