Vélemények - Mutant Mass - PVL | GymBeam.hu Skip to main content

A Mutant Mass szénhidrátok, ásványi anyagok és fehérjék komplex keveréke. Tartalmazza továbbá az összes EAA-t, beleértve a BCAA-t, azaz leucint, valint és izoleucint. Hatékony módot kínál a kalóriabevitel növelésére. Magas fehérjetartalmának köszönhetően támogatja az izmok növekedését és fenntartását.

9 590 Ft(4 225 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Mutant Mass - PVL

4.3
Értékelési átlag 527 értékelésből
(354 értékelés)
(73 értékelés)
(44 értékelés)
(14 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Értékelések főként egy rendkívül hatékony tömegnövelő terméket említenek súlygyarapodáshoz és tömegnövelő (bulk) időszakokhoz. Sok felhasználó egyértelmű testsúlynövekedésről, jobb energiaszintről, és néha erőnövekedésről számol be. A vásárlók gyakran dicsérik az ízét, különösen a csokoládéváltozatokat, és a jó oldhatóságot vízben vagy tejben. Többen azt is megjegyzik, hogy segít a kalóriabevitel növelésében, amikor nem tudnak rendszeresen többet enni, bár nagyon édes lehet, és néha nagyon laktató.

  • Súlygyarapodási hatékonyság
    |
  • Kiváló csokoládéíz
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Segít elérni a napi kalóriákat
    |
  • Jó a tömegnöveléshez
    |
  • Sokan számolnak be jobb energiaszintről

AI által generálva 527 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Евгений

Ellenőrzött vásárlás
az íze nem rossz, de gyorsan megeszik, az utolsó napokban az erő miatt fejeztem be az ivást. 280 grammot ittam naponta, ennek eredményeként valamivel kevesebb, mint egy hónap alatt 6,5 kg-ot híztam
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavan

Ellenőrzött vásárlás
22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (82)
Ellenőrzött vásárlások (269)
Pozitív (469)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (445)
  • joziko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 06. 09.

    csak kanadai szél a szobában és gyakori szellőztetés,nem ajánlom,csak felfújt reklám Mutant tömegnövelővel,egészségügyi problémáim voltak a gyomromtól/irreális puffadás,túl gyakori wc látogatás,lenyelés után köhögés/ , a kivonásig eltelt 12 napban - nincs súlygyarapodás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • musclefarm

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 06. 08.

    Erre a termékre esett a választásom hosszas keresgélés után. Egy hónap (+1-2 nap) alatt elfogyott. oldódása rendben van, ízre is bejött, nem volt vele gondom (tripla csokis volt). Hatásáról: ez alatt az egy hónap alatt mialatt fogyasztottam feljött rám +6 kiló. És nem zsírban, nagyobb rész izomba. 71-ről 77-re tudtam felmenni. Úgy ittam, hogy edzés napokon fél adag reggel, fél adag edzés után. (tudom tömegnövelőt csak edzés után). Reggelente néha megviselte a gyomromat ezért is vettem most sima fehérjét. Összegezve: 1 Íze jó 2 Oldódása jó 3 Hatása jó 4 Ár/érték aránya jó egy negatívuma, hogy rengeteg a cukor benne.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • dajo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 27.

    nagyon jó tömegnövelő, nitrix axis-HT-vel és jó diétával kombinálva 5 kg-ot híztam egy hónap alatt, csak az adagolásra figyelj, néha túlzásba vittem, de még 2 órával a használat után is tele voltam
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jano

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 20.

    maximális elégedettség. a célját maradéktalanul betölti, persze a tévé előtt ülve ne számíts semmi változásra, nagyon sokat kell erőlködni és mindenképpen diétát kell beletenni, mert végül is ez csak egy "táplálkozás" kiegészítés" még ha 1000 kalóriával is :) ez egy nagyon jó kiegészítő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jano

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 13.

    jó összetételű, 4 kg epret szedtem belőle, hihetetlenül undorító íz, undorral ittam, a jó vélemények miatt választottam ezt a terméket, de nem tudtam, hogy lehet ilyen undorító íz, mint eper-banán
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marek

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 12.

    Minőségi étrenddel és ajánlott mozgással 2-3 kg izomtömeget gyarapítottam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • cingi

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 12.

    összetétel + íz + valamivel magasabb ár - nekem személy szerint TOP gainer a tömegnöveléshez, remek íz, oldhatóság, összetétel...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rišo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 11.

    maximális elégedettség. a célját maradéktalanul betölti, persze a tévé előtt ülve ne számíts semmi változásra, nagyon sokat kell erőlködni és mindenképpen diétát kell beletenni, mert végül is ez csak egy "táplálkozás" kiegészítés" még ha 1000 kalóriával is :) ez egy nagyon jó kiegészítő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 09.

    remek íz (vanília) elégedett, ár és minőség aránya csúcs.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Robčo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 05. 08.

    az íze jó amerikai GMO keményítőkeverék, talán ez a legnagyobb mínusz, az ára, szuper terméken játszik, mega tömegnél is rosszabb, még kisebb is, ráadásul - a gyárilag feldolgozott keményítőket az emberi szervezet raktározza el, pl. akárcsak az állatok, azonnal zsírrá, nem alakítja át hasznosítható energiává.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még