Vélemények - Mutant Mass - PVL | GymBeam.hu Skip to main content

A Mutant Mass szénhidrátok, ásványi anyagok és fehérjék komplex keveréke. Tartalmazza továbbá az összes EAA-t, beleértve a BCAA-t, azaz leucint, valint és izoleucint. Hatékony módot kínál a kalóriabevitel növelésére. Magas fehérjetartalmának köszönhetően támogatja az izmok növekedését és fenntartását.

9 590 Ft(4 225 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Mutant Mass - PVL

4.3
Értékelési átlag 534 értékelésből
(360 értékelés)
(74 értékelés)
(44 értékelés)
(14 értékelés)
(41 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

Értékelések főként egy rendkívül hatékony tömegnövelő terméket említenek súlygyarapodáshoz és tömegnövelő (bulk) időszakokhoz. Sok felhasználó egyértelmű testsúlynövekedésről, jobb energiaszintről, és néha erőnövekedésről számol be. A vásárlók gyakran dicsérik az ízét, különösen a csokoládéváltozatokat, és a jó oldhatóságot vízben vagy tejben. Többen azt is megjegyzik, hogy segít a kalóriabevitel növelésében, amikor nem tudnak rendszeresen többet enni, bár nagyon édes lehet, és néha nagyon laktató.

  • Súlygyarapodási hatékonyság
    |
  • Kiváló csokoládéíz
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Segít elérni a napi kalóriákat
    |
  • Jó a tömegnöveléshez
    |
  • Sokan számolnak be jobb energiaszintről

AI által generálva 534 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Евгений

Ellenőrzött vásárlás
az íze nem rossz, de gyorsan megeszik, az utolsó napokban az erő miatt fejeztem be az ivást. 280 grammot ittam naponta, ennek eredményeként valamivel kevesebb, mint egy hónap alatt 6,5 kg-ot híztam
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavan

Ellenőrzött vásárlás
22 éves, vékony ázsiai férfi vagyok, aki nehezen tud megfelelő, magas kalóriatartalmú ételeket enni, hogy megtartsa a súlyomat. A szervezetemben gyors az anyagcsere, és 2 óránként éhes vagyok, és
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (82)
Ellenőrzött vásárlások (269)
Pozitív (469)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (452)
  • jou jou

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2018. 01. 28.

    Valami szörnyű, ez nem nyereség, hanem túlzás. Ivás után azonnal menjen a WC-re.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 16.

    Célját teljesíti, jól hízik tőle (iszonyatosan sok a szénhidrát), de nagyobb adagokkal jó értelemben hízik :D. De az íze jó, alapvetően beváltotta, amit a csomagoláson ígérnek. De csak azoknak, akik tényleg nem tudnak hízni, és hozzá kell adniuk a kalóriákat. :P
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Marius

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 10.

    Az első Gainer, amit rendeltem sütivel és krém ízzel, és nagyszerű; oldhatósága kiváló. Az egyetlen negatív dolog a hatalmas jóllakottság. De hatásos, 30 nap alatt 7 kg-ot híztam, így csak ajánlani tudom.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Josef

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 09.

    + Kóstolás + 3-4 kg a tetejére
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • fff

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 09. 25.

    170 cm vagyok és 68 kg, szóval reméltem, hogy ez a hízó még hozzátesz, de 3 hét után sincs súlykülönbség. Az egyetlen jó ebben a gainerben az íze, semmi több. Nem hasonlítható össze Kevin Levron erősítőjével, az más minőség.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jano

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 12.

    jó összetételű, 4 kg epret szedtem belőle, hihetetlenül undorító íz, undorral ittam, a jó vélemények miatt választottam ezt a terméket, de nem tudtam, hogy lehet ilyen undorító íz, mint eper-banán
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • sidopd

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 04. 12.

    Szóval.....egy jó hétig gondolkodtam, de a súlyom karácsony óta nem ment fel...és tudom...tavaly vettem a 7 kg-os zsákot és azóta 85 vagyok 100 kg vagyok 185. magasságban, így a hatások hatalmasak. Azóta azt néztem,ittam és semmi mást.A súlyon kívül ez egy TOP változó.Mindenkinek más az anyagcseréje és más a genetikai hajlam. Az Alpha omega a megfelelő KULCS megtalálása. Újra rendelek, mert fizikailag megterhelő munkám van és hamar kiég.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • tomáš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 23.

    íz + funkcionalitás + ár-minőség 100% + Jó oldhatóság Jó íz
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Radu

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 18.

    Összetett szénhidrátokat, összetett fehérjéket, egészséges zsírokat és egyéb, az izmok működéséhez szükséges hatóanyagokat tartalmaz; számomra az egyik legjobb íz a csokoládé. És minden hozzávaló rendben van.
    ROFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nora

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 03. 16.

    GMO kukorica az USA-ból :D annak legyen aki gmo mutáns akar lenni :)... Ez egy más genetikai koktélkeverék, 0,5 liter synthol még hiányzik, ahogy Richie Pianának...
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még