Vélemények - Mandulavaj kókusszal és fehér csokival - Gymbeam + ajándékok | GymBeam.hu Skip to main content

A finom mandulavaj kókusszal és fehér csokival téged is elvarázsol nagyszerű mandulás ízével, amit a kókusz és a bársonyos fehér csoki tesz teljessé. Emellett telítetlen zsírsavak forrása, és magas rosttartalommal büszkélkedhet. A mandulavajat élvezheted magában is, de kenheted pirítósra, és adhatod palacsintához vagy számos más fitnesz recepthez.

4 690 Ft(13 794 Ft/ Kg)

AKCIÓ: Ajándékok várnak a kókuszos-fehér csokis Mandulavaj mellé! Egy kakaós-kesudiós Protein Energy Balls-t és egy Nut Butter 2GO mogyoróvajat küldünk a rendelésedhez. A promoció csak az általános felhasználói fiókokra és csak a webshopban/applikációban leadott rendelésekre érvényes.

feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Mandulavaj kókusszal és fehér csokival - Gymbeam + ajándékok

4.8
Értékelési átlag 676 értékelésből
(570 értékelés)
(66 értékelés)
(23 értékelés)
(7 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló dicséri ezt a mogyorókrémet Raffaello-szerű íze miatt, amely krémesnek, kényeztetőnek és rendkívül függőséget okozónak van leírva. Sokan használják zabkásában, palacsintában, sütéshez, vagy egyszerűen csak kanállal, és azt mondják, hogy ez egy nagyszerű mindennapi csemege. Gyakran visszatérő gyakorlati megjegyzés, hogy hűtőben tárolva nagyon megkeményedhet, ami természetes, és kezelhető.

  • Raffaello-szerű íz
    |
  • Krémes állag
    |
  • Rendkívül függőséget okozó
    |
  • Nagyszerű receptekhez
    |
  • Kanállal fogyasztható
    |
  • Diós-kókuszos jegyek

AI által generálva 676 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Paula

Ellenőrzött vásárlás
Ez a vaj minden édesség szerelmeseinek készült. Véleményem szerint ez az egyik legjobb dióvaj. Finom diós íze van, kókusz és csokoládé egészíti ki. Én személy szerint kanálonként eszem - napi 2
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Henriett

Ellenőrzött vásárlás
Az allergén információ helytelenül van feltüntetve, tejmentesként rendeltem, sehol nem írta az oldalon, hogy tejpor van benne. Akkor vettem észre a tejport mikor kézhez vettem a csomagot és
Vélemények Magyarországon (83)
Ellenőrzött vásárlások (604)
Pozitív (656)
Negatív (17)
Vélemények más országokban (593)
  • Timi

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 04. 01.

    Íze tényleg olyan, mint a Raffaelo, de kevésbé édes, és nem túl olajos, a kakaós mogyoróvajhoz képest. Édesszájúnál nagyon jó, 2-3 teáskanál után elmúlik az édesszájú és nagyon laktató.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rebeka

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 30.

    Kimondottan finom! Ez a kókusz- és mandulavaj keverék egyszerűen veszélyes. Mindenre felhasználom, gyümölcsre, zabkására, pirítósra, banánra kenve, turmixokra is teszem. Enyhe kókusz íze van. Imádom a kókuszt. Teljesen a rabja vagyok! Azt javasolom, hogy az üveget fordítsátok fejjel lefelé, amikor megérkezik a termék, ez segíti hogy szépen elkeveredjen és összeálljon a vaj.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Eli

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 21.

    Ebből a kiadásból már kipróbáltunk különböző vajakat, és a "kókusz és fehér csokoládé" és a "kókusz, fehér csokoládé és eper" változatok maradtak a legjobbak számunkra. Amikor először megkóstoltam a "kókusz és fehér csokoládé" ízt, nagyon emlékeztetett a "Bounty" csokoládéban szokásos édes kókuszszeletre. Az állaga sokkal keményebb, mint az epervajé vagy a csokis-banáné, de az íze tökéletesen kiegyensúlyozott. Szóval, ha valami igazán kókuszosra vágysz, annak a kókusz+fehér csokit ajánlom, ha pedig valami kevésbé édesre és gyümölcsösre van kedved, akkor mindenképpen a kókusz+fehér csokit és az epret.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kiwa

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 20.

    Túl édes nekem. Reggelire adom hozzá a gabonapelyhet, akkor megfelelő az íze és a kókusznak is kellemes illata van a hajdinapehelytől.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tibor

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 15.

    Hihetetlen finom termék, csak sajnos a hűtőszekrényben nagyon megkeményedik, egyébként pedig túlságosan folyós. De az íze verhetetlen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • jarka

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 14.

    az elmosódott enyhe íz nehezebben kenhető és kissé száraz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Andrea

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 03. 12.

    Nagyon ajánlom, nagyszerű íz - mint Raffaello ???? Egyetlen mínusz, hogy itthon nem bírja sokáig ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zuzana

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 02. 28.

    Ízletes kenhető vagy önmagában is.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Veronika

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 02. 27.

    Bár itt több a kókusz fehér csokoládéval, mint mandulával, de így is kiváló
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Leny

    Ellenőrzött vásárlás

    2021. 02. 26.

    Remek íz, remek összetétel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még