Vélemények - L-karnitin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-karnitin koncentrált formában optimális egy finom és frissítő gyümölcsízű ital elkészítéséhez. Ideális sporttevékenységgel és jól összeállított étrenddel kombinálni.

5 690 Ft(11 380 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-karnitin - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 948 értékelésből
(775 értékelés)
(102 értékelés)
(36 értékelés)
(12 értékelés)
(22 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló hatékonynak és gyors hatásúnak írja le ezt a folyékony L-karnitint a tréning támogatása és a zsírcsökkentési törekvések szempontjából, különösen, ha az étrenddel és a kardióval együtt alkalmazza. Sokan arról számolnak be, hogy több energiájuk van, és javul a mozgásállóképességük az edzés során, továbbá észrevehetően fokozódik az izzadás. Az íz gyakran kap dicséretet kellemesnek és könnyen ihatónak; néhány felhasználó pedig arról emlékezik meg, hogy gondos adagolás mellett jól tolerálható.

  • Gyors hatás
    |
  • Növeli az edzési energiát
    |
  • Segít a zsírégetésben
    |
  • Kellemes édes íz
    |
  • Könnyen adagolható folyékony forma
    |
  • Jó edzésállóképesség

AI által generálva 948 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Анна

Ellenőrzött vásárlás
A karnitin valóban működik. Minden nap beveszem a megadott mennyiséget és tényleg úgy érzem, hogy egy normál napra feljön az energia és egy-két alkalommal kibírom az intenzívebb edzést.Úgy tűnik, 2
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavel

Ellenőrzött vásárlás
Nem érzek nagy hatást, de lehet, hogy az én hibám, mert már több égőt is kipróbáltam, és mindegyiknek ugyanaz az eredménye. Ízben sem sok.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (217)
Ellenőrzött vásárlások (834)
Pozitív (908)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (731)
  • zita

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 09. 14.

    nagyon jó minőségű égő, jó ár, egyszerűen elégedettség, természetesen ajánlom
    CZFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Daňuš

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 22.

    7 hónapja használom ezt a karnitint kisebb megszakításokkal, edzés előtt és égőként. Nagyon hatékony és tiszta, íztelen. Vízzel keverve sem nagyon érezni az illatát. Mindenkinek ajánlom, akinek túlsúlya van :)
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • bar355

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 01.

    Erős (220 000mg/l) és tiszta L-karnitin felesleges színezékek nélkül, ami működik! Módosított étrenddel használtam a BCAA edzés előtt. Ezt a kombinációt ajánlom! Látható eredmények már egy hét után, megnövekedett energia és javult a zsírégetés. Más égőkkel is kombinálható.
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kevin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 04. 18.

    nagyon jó, jó minőségű égő, jó ár, egyszerűen elégedettség, ajánlom persze csak néha, ha túlzott mennyiségű salakot fogyasztasz, de ez persze minden karnitinnél így van
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Denisa

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 10. 05.

    maximálisan elégedett...
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 03. 30.

    A legjobb L-karnitin, amit valaha ittam :) + az ára. Én személy szerint mindig az Animal Cuts égővel kombinálom őket, és ez csak a bomba. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!! Az íze is remek :).
    SKFordította Google
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még