Vélemények - L-karnitin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-karnitin koncentrált formában optimális egy finom és frissítő gyümölcsízű ital elkészítéséhez. Ideális sporttevékenységgel és jól összeállított étrenddel kombinálni.

5 690 Ft(11 380 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-karnitin - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 942 értékelésből
(770 értékelés)
(101 értékelés)
(36 értékelés)
(12 értékelés)
(22 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló hatékonynak és gyors hatásúnak írja le ezt a folyékony L-karnitint a tréning támogatása és a zsírcsökkentési törekvések szempontjából, különösen, ha az étrenddel és a kardióval együtt alkalmazza. Sokan arról számolnak be, hogy több energiájuk van, és javul a mozgásállóképességük az edzés során, továbbá észrevehetően fokozódik az izzadás. Az íz gyakran kap dicséretet kellemesnek és könnyen ihatónak; néhány felhasználó pedig arról emlékezik meg, hogy gondos adagolás mellett jól tolerálható.

  • Gyors hatás
    |
  • Növeli az edzési energiát
    |
  • Segít a zsírégetésben
    |
  • Kellemes édes íz
    |
  • Könnyen adagolható folyékony forma
    |
  • Jó edzésállóképesség

AI által generálva 942 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Анна

Ellenőrzött vásárlás
A karnitin valóban működik. Minden nap beveszem a megadott mennyiséget és tényleg úgy érzem, hogy egy normál napra feljön az energia és egy-két alkalommal kibírom az intenzívebb edzést.Úgy tűnik, 2
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavel

Ellenőrzött vásárlás
Nem érzek nagy hatást, de lehet, hogy az én hibám, mert már több égőt is kipróbáltam, és mindegyiknek ugyanaz az eredménye. Ízben sem sok.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (216)
Ellenőrzött vásárlások (833)
Pozitív (907)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (726)
  • Denisa

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 10. 05.

    maximálisan elégedett...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Miroslav

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2015. 03. 30.

    A legjobb L-karnitin, amit valaha ittam :) + az ára. Én személy szerint mindig az Animal Cuts égővel kombinálom őket, és ez csak a bomba. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!! Az íze is remek :).
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még