Vélemények - L-karnitin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-karnitin koncentrált formában optimális egy finom és frissítő gyümölcsízű ital elkészítéséhez. Ideális sporttevékenységgel és jól összeállított étrenddel kombinálni.

5 690 Ft(11 380 Ft/ l)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szerda 6. 24. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-karnitin - GymBeam

4.7
Értékelési átlag 942 értékelésből
(770 értékelés)
(101 értékelés)
(36 értékelés)
(12 értékelés)
(22 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vásárló hatékonynak és gyors hatásúnak írja le ezt a folyékony L-karnitint a tréning támogatása és a zsírcsökkentési törekvések szempontjából, különösen, ha az étrenddel és a kardióval együtt alkalmazza. Sokan arról számolnak be, hogy több energiájuk van, és javul a mozgásállóképességük az edzés során, továbbá észrevehetően fokozódik az izzadás. Az íz gyakran kap dicséretet kellemesnek és könnyen ihatónak; néhány felhasználó pedig arról emlékezik meg, hogy gondos adagolás mellett jól tolerálható.

  • Gyors hatás
    |
  • Növeli az edzési energiát
    |
  • Segít a zsírégetésben
    |
  • Kellemes édes íz
    |
  • Könnyen adagolható folyékony forma
    |
  • Jó edzésállóképesség

AI által generálva 942 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Анна

Ellenőrzött vásárlás
A karnitin valóban működik. Minden nap beveszem a megadott mennyiséget és tényleg úgy érzem, hogy egy normál napra feljön az energia és egy-két alkalommal kibírom az intenzívebb edzést.Úgy tűnik, 2
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Pavel

Ellenőrzött vásárlás
Nem érzek nagy hatást, de lehet, hogy az én hibám, mert már több égőt is kipróbáltam, és mindegyiknek ugyanaz az eredménye. Ízben sem sok.
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (216)
Ellenőrzött vásárlások (833)
Pozitív (907)
Negatív (35)
Vélemények más országokban (726)
  • Adam

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 01. 09.

    Ízesítés: trópusi gyümölcs
    Lehet, hogy valakinek segíthet, de nekem rögtön az első használat után gyomorproblémák támadtak
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kačis

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 28.

    Ízesítés: narancs
    Egyáltalán nem javaslom a terméket, az ajánlott napi adag elfogyasztása után 1 órával hasmenés, hasi görcsök jelentkeztek, és ez az egész test kiürüléséhez, majd orvosi kezeléshez vezetett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Barb

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 09.

    Ízesítés: narancs, trópusi gyümölcs
    Használata után soha nem volt gondom, ahogy a véleményekben írják a túlzásról és hasonlókról. Fáradtságot sem éreztem, és nem számított, hogy reggel vagy este vettem be. Kipróbáltam a narancsos és a trópusi gyümölcsös ízeket, és a második jobb nekem, de ez inkább a személyes preferenciákon múlik.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Juraj

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 11. 26.

    Ízesítés: trópusi gyümölcs
    A papírok szerint ez az egyik legerősebb karnitin a piacon.......kezdve az iszonyatos mesterséges ízzel, a 90-es évek 5 literes lengyel szirupjaira emlékeztet.....és ezért kapsz egy kezelés attribútummal - superior... .....5 nap alatt 4 kg-ot fogytam........A tornatermi gerendát be kell tiltani
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Grumpy Brown Bear

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 25.

    Ízesítés: erdei gyümölcs, narancs
    Jól működik
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Petra

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 11. 20.

    Ízesítés: erdei gyümölcs
    Szeretem az erdei gyümölcs ízét. Minden gyakorlat előtt szinefrinnel, argininnel és citrullinnal együtt használom, kellemes "rúgást" adnak. Már megvettem a 2. csomagot.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Катерина

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 16.

    Edzéssel kombinálva zsírégető hatás érhető el, az eredmény észrevehető. Ritka esetben ugyanaz az íze, élvezettel, mint a narancslé. ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michaela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 11. 08.

    Ízesítés: narancs
    Sajnos nekem nem jött be, hashajtó hatású.. a narancs íze kellemes volt, de nem a gyomromra épült.. Abbahagytam a használatát.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Plexi

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 11. 05.

    hát néha elkapja az embert a szapora...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Richard

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 10. 31.

    Körülbelül egy hónapig használtam karnitint és állandóan hasmenésem volt, abbahagyás után rejtélyes módon megszűnt. Nem tudom, hogy szándékosan, de valószínűleg meg fogja tenni, hogy lefogy, ha állandóan túlzásba viszi.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még