Vélemények - L-glutamin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin egy feltételesen esszenciális aminosav oldható por formájában. Természetes módon megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában egyéni preferencia szerint erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában bevehető.

4 490 Ft(8 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-glutamin - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 710 értékelésből
(610 értékelés)
(70 értékelés)
(16 értékelés)
(6 értékelés)
(7 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A hozzáadott ízesítés nélküli L-glutamin por értékelései túlnyomórészt pozitívak. Sok vásárló számol be jobb emésztésről, valamint IBS-re vagy érzékeny gyomorra nyújtott enyhülésről, továbbá gyorsabb edzés utáni regenerációról, kevesebb izomfájdalommal, kevesebb puffadással és javuló közérzetről. A felhasználók a zökkenőmentes elkeverhetőséget is dicsérik: csomók és hab nélkül. Emellett tiszta, egyszerű összetevői összetételt említenek. Néhányan alkalmanként szokatlan szagot vagy nehezebben visszazárható csomagolást említenek, de a többség elégedett.

  • Javítja az emésztést
    |
  • Támogatja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Nincs csomó vagy hab
    |
  • Tiszta, egyszerű formula
    |
  • Segít csökkenteni a puffadást

AI által generálva 710 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

sportmen

Ellenőrzött vásárlás
Napi 3x10 grammot fogyasztok ízesítetlenből az év 365 napján, az év minden periódusában (havi 1 kg). Reggel, közvetlen edzés előtt, és közvetlen edzés után. Pihenőnapokon reggel-este 15-15 grammot.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Csaba

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (178)
Ellenőrzött vásárlások (638)
Pozitív (694)
Negatív (13)
Vélemények más országokban (532)
  • Silviu

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 30.

    Keverje nagyon óvatosan, és ne hagyjon csomókat, ami gyors elkészíthetővé teszi. Az aroma kellemes, és ismételt fogyasztás után sem válik nehezzé. A termék minősége nagyon jó, és már az első használatkor érezhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • atti

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 29.

    „Bun”
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kaczorh

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 29.

    remek izű, a kedvenc a zöldalmás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • LT

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Dominik

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 28.

    Hatásos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Damijan

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 27.

    Ennek adhatok 5 csillagot
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Milda

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2026. 03. 27.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Noémi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 27.

    Jó termék, kis kiegészítés a proteinhez vagy edzés közbeni italokhoz. Én szeretem az ízesített verziókat is, finomak.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gluta

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 27.

    10/10
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anita

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 26.

    felső
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még