Vélemények - L-glutamin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin egy feltételesen esszenciális aminosav oldható por formájában. Természetes módon megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában egyéni preferencia szerint erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában bevehető.

4 490 Ft(8 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-glutamin - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 710 értékelésből
(610 értékelés)
(70 értékelés)
(16 értékelés)
(6 értékelés)
(7 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A hozzáadott ízesítés nélküli L-glutamin por értékelései túlnyomórészt pozitívak. Sok vásárló számol be jobb emésztésről, valamint IBS-re vagy érzékeny gyomorra nyújtott enyhülésről, továbbá gyorsabb edzés utáni regenerációról, kevesebb izomfájdalommal, kevesebb puffadással és javuló közérzetről. A felhasználók a zökkenőmentes elkeverhetőséget is dicsérik: csomók és hab nélkül. Emellett tiszta, egyszerű összetevői összetételt említenek. Néhányan alkalmanként szokatlan szagot vagy nehezebben visszazárható csomagolást említenek, de a többség elégedett.

  • Javítja az emésztést
    |
  • Támogatja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Nincs csomó vagy hab
    |
  • Tiszta, egyszerű formula
    |
  • Segít csökkenteni a puffadást

AI által generálva 710 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

sportmen

Ellenőrzött vásárlás
Napi 3x10 grammot fogyasztok ízesítetlenből az év 365 napján, az év minden periódusában (havi 1 kg). Reggel, közvetlen edzés előtt, és közvetlen edzés után. Pihenőnapokon reggel-este 15-15 grammot.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Csaba

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (178)
Ellenőrzött vásárlások (638)
Pozitív (694)
Negatív (13)
Vélemények más országokban (532)
  • Костянтин

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 06. 24.

    Ma kaptam meg. Nem tudom, ki írta, hogy "jól oldódik"... Egyáltalán nem oldódik! Egy olyan keveréket alkot, ami nyikorog a fogakon, és ha hagyod állni egy percig - a víz tiszta lesz, és az összes por az alján van...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Віталій

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 24.

    Ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Senzapelisullalingua

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 21.

    Semleges ízű, jó termék teszi a dolgát a regenerálódás során.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tobias

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 05. 14.

    Nem tudom, hogy segít-e a regenerációban, de az immunitásra jelentős hatással van. Hányszor fordult már elő velem, hogy a glutamin, a taurin és a C-vitamin kombinációjának köszönhetően - éjszaka - még egy vírus kezdetét is meg tudom állítani. Kiváló ár és minőség.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 23.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Tiszta, nem terheli az emésztést, mint a peptidek,...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 04. 11.

    segítette a bélrendszer egészségét
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Gym_Krisz

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 22.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime
    Jó összetétel tökéletes ható anyag mennyiség
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jani

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 19.

    Ízesítés: zöldalma
    Ízre szuper. Érezhető hatás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ildikó

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 04.

    Ízesítés: zöldalma
    Ízesített változatot használok, a fehérjeturmixomba keverve, teljesen jól oldódik, semmi mellékíze nincs, nekem bevált, ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Anita

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 02. 01.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Férjem használja sportolás és fizikai munka után, és egyáltalán nincs izomláza. Abszolút meg van vele elégedve.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még