Vélemények - L-glutamin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin egy feltételesen esszenciális aminosav oldható por formájában. Természetes módon megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában egyéni preferencia szerint erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában bevehető.

4 490 Ft(8 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-glutamin - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 710 értékelésből
(610 értékelés)
(70 értékelés)
(16 értékelés)
(6 értékelés)
(7 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A hozzáadott ízesítés nélküli L-glutamin por értékelései túlnyomórészt pozitívak. Sok vásárló számol be jobb emésztésről, valamint IBS-re vagy érzékeny gyomorra nyújtott enyhülésről, továbbá gyorsabb edzés utáni regenerációról, kevesebb izomfájdalommal, kevesebb puffadással és javuló közérzetről. A felhasználók a zökkenőmentes elkeverhetőséget is dicsérik: csomók és hab nélkül. Emellett tiszta, egyszerű összetevői összetételt említenek. Néhányan alkalmanként szokatlan szagot vagy nehezebben visszazárható csomagolást említenek, de a többség elégedett.

  • Javítja az emésztést
    |
  • Támogatja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Nincs csomó vagy hab
    |
  • Tiszta, egyszerű formula
    |
  • Segít csökkenteni a puffadást

AI által generálva 710 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

sportmen

Ellenőrzött vásárlás
Napi 3x10 grammot fogyasztok ízesítetlenből az év 365 napján, az év minden periódusában (havi 1 kg). Reggel, közvetlen edzés előtt, és közvetlen edzés után. Pihenőnapokon reggel-este 15-15 grammot.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Csaba

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (178)
Ellenőrzött vásárlások (638)
Pozitív (694)
Negatív (13)
Vélemények más országokban (532)
  • Adriána

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 26.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A legjobb íztelen, sokat segít az izmomon és az emésztésemen.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • E

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 04. 15.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Jól oldódik, basic glutamin
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csaba

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 22.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább kidobtam az egészet. De ahogyan olvastam véleményeket,nem én voltam az első aki így járt ezzel. Glutamint legközelebb,inkább más gyártótól veszek.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ladislav

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 03. 21.

    Ő segít nekem. A csomagolás sokáig eláll, mert egy kis adag is elég. Ne adagoljuk túl! (Legalábbis nem éreztem jól magam.)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • V.

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 02. 26.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Főleg olyan emberek ajánlásának köszönhetően vásároltam, akik javították az emésztésüket, és azt kell mondanom, nagyszerű. Tényleg nagyon kellemesen meglepődtem. Alvás közben is stresszes emberként azt kell mondanom, hogy nagy problémám volt a wc-bejárással – aki krónikus stressztől szenved, az tudja, miről beszélek. Nos, ez nekem sokat segített. Nagyon ajánlom - az íze finom, utóíz nélkül.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Roman

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 02. 17.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A reggeli kardió után 5 g glutamint adok Bcaa-val együtt. És 5 g glutamint Eaa-val együtt este edzés után. Az izomregeneráció így kétszer gyorsabb.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Geri

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 02. 12.

    Ízesítés: zöldalma
    Zöldalmásat vettem, nagyon jó íze van, és szerintem jó hatása is volt. Ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Katja

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 30.

    Ízesítés: citrom-lime
    Őszintén szólva először kezdtem el ezt a terméket szivárgó bélrendszerre használni, és rendkívül sokat segített. Már nincsenek tüneteim, és ajánlom ezt a terméket mindenkinek, akinek gyomor- vagy IBS-problémája van. Megnyugtatja a gyomromat, és szívfájdalom nélkül tudok élni minden alkalommal, amikor eszem. Egy csillaggal lejjebb, mert az íze (citrom) korábban finom volt, de most nagyon erős és egy kicsit túlnyomó. Valamint korábban színtelen volt; most élénkzöld. Bárcsak elveszítenék a színüket, mert beszennyezte az üveg kupakját.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Sarah

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 19.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Nagyon jó termék
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zoki

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 01. 10.

    Ízesítés: zöldalma, citrom-lime, ízesítetlen
    minőségi termék és hatékony, minden ajánlás
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még