Vélemények - L-glutamin - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az L-Glutamin egy feltételesen esszenciális aminosav oldható por formájában. Természetes módon megtalálható az olyan fehérjetartalmú élelmiszerekben, mint a hús, a tej vagy a tojás. Étrend-kiegészítő formájában egyéni preferencia szerint erő- vagy állóképességi edzés után vagy a nap bármely szakaszában bevehető.

4 490 Ft(8 980 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

L-glutamin - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 710 értékelésből
(610 értékelés)
(70 értékelés)
(16 értékelés)
(6 értékelés)
(7 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A hozzáadott ízesítés nélküli L-glutamin por értékelései túlnyomórészt pozitívak. Sok vásárló számol be jobb emésztésről, valamint IBS-re vagy érzékeny gyomorra nyújtott enyhülésről, továbbá gyorsabb edzés utáni regenerációról, kevesebb izomfájdalommal, kevesebb puffadással és javuló közérzetről. A felhasználók a zökkenőmentes elkeverhetőséget is dicsérik: csomók és hab nélkül. Emellett tiszta, egyszerű összetevői összetételt említenek. Néhányan alkalmanként szokatlan szagot vagy nehezebben visszazárható csomagolást említenek, de a többség elégedett.

  • Javítja az emésztést
    |
  • Támogatja az edzés utáni regenerációt
    |
  • Könnyen elkeverhető
    |
  • Nincs csomó vagy hab
    |
  • Tiszta, egyszerű formula
    |
  • Segít csökkenteni a puffadást

AI által generálva 710 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

sportmen

Ellenőrzött vásárlás
Napi 3x10 grammot fogyasztok ízesítetlenből az év 365 napján, az év minden periódusában (havi 1 kg). Reggel, közvetlen edzés előtt, és közvetlen edzés után. Pihenőnapokon reggel-este 15-15 grammot.
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Csaba

Ellenőrzött vásárlás
Egyszer már rendeltem glutamint innen. Semmi gond nem volt vele. A mostani rendelésemnél viszont amikor kibontottam a zacskót,förtelmesen büdös szag jött belőle. Nem is mertem bekeverni ,inkább
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (178)
Ellenőrzött vásárlások (638)
Pozitív (694)
Negatív (13)
Vélemények más országokban (532)
  • xxx

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 27.

    Nagyszerű termék,ízetlen, kalóriamentes, egyszerűen tiszta glutamin remek áron. Hatását főleg diéta idején hasznosíthatjátok, amikor meg szeretnétek őrizni a tiszta izomtömegeteket.Én 5 g edzés előtt és után is fogyasztok, és nagyon elégedett vagyok. Ár-minőség viszony szuper!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • xander

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 22.

    Szuper termék, ízesítetlen, nincs kalória, egyszerűen tiszta glutamin néhány e. Hatását különösen diétában használhatja, amikor meg kell védeni az izmokat az égéstől. Edzés közben 5g-ot, edzés után 5g-ot használok, az étrendemben lefekvés előtt adok még 5g-ot kazein fehérjével. Ezt a kombinációt ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • gabriel

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 15.

    Kicsit többet használok, mint amennyit írnak, 10 g edzés után és 5 g lefekvés előtt fehérjével. Ennyiért ez egy jó glutamin vásárlás. Nincs szaga és elég gyorsan feloldódik. Az íze kicsit kesernyés, de még nem ettem glutamint, aminek ne lett volna ilyen íze. Nem hibáztathatom, meglátjuk a hatását.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • neo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 08. 05.

    Nagyon olcsó glutamin, amely jól oldódik, és nincs keserű íze, mint egyeseknek. Kicsit poros a táska, de az ízét, hatását ez semmilyen módon nem befolyásolja. Több mint egy hónapig használtam, és határozottan gyorsabb volt a regeneráció. Legközelebb is rendelek!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • PS

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 06. 26.

    Ajánlom a terméket, biztosan látszik némi változás.. Amikor először használtam, majdnem eldobtam a szablyát, mert olyan borzalmas íze volt, de a 2. alkalom után már könnyű volt inni, és a rossz íze elmúlt. ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Viko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 06. 25.

    Tökéletes termék nagyon vártam már a kgos kiszerelést nagyon jol oldódik és teszi a dolgát ! *-*
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 05. 02.

    minőség+ár... a legjobb választás
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Riči

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 04. 10.

    Glutamin a legjobb áron és jobban oldódik, mint a drága márkás glutaminok. ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 01. 25.

    Kiváló ár és minőség is. Tökéletesen oldódik, csak egy kanállal keverje össze 3-szor. Tiszta termék, így véleményem szerint értelmetlen a drága márkákba feleslegesen többet fektetni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Patrik

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2016. 01. 07.

    Helló. Rendeltem ezt az 500g glutamint. Zsákban érkezett. A táskát nem lehetett bezárni a rajta lévő száraz cipzárral. Muszáj volt kiöntenem. Mérőpohár nem volt, kár érte. A glutamin nekem nem oldódik olyan jól. Egy kis víz megivása után vizet adok hozzá, a többit alulról iszom. Nem az effektusokról fogok írni, azt veszed!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még