Vélemények - Himalájai rózsaszín só 500g - finom - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Rózsaszín himalájai só - finom, természetes finomítatlan sóforrás. Jól ismert a felesleges tartósítószerek és színezékek nélküli összetételéről. Rózsaszín színét a Himalájából való származásának köszönheti. Sós és édes receptekhez egyaránt alkalmas, amelyekben kiemeli azok ízjegyeit.

460 Ft(920 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Vélemények

Himalájai rózsaszín só 500g - finom - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 502 értékelésből
(458 értékelés)
(28 értékelés)
(10 értékelés)
(2 értékelés)
(4 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A Himalája rózsaszín sóhoz fűződő értékelések rendkívül pozitívak. Az ügyfelek kiemelik a minőségét és tisztaságát, a finom, kíméletesen őrölhető állagát, valamint a kellemes ízét, amely feldobja a mindennapi főzést. Sokan megemlítik, hogy könnyen oldódik, és jól tartósodik, továbbá egyesek a nagy kristályokat is észreveszik. Összességében az a benyomás, hogy megbízhatóan kiváltja a szokásos sót, és jól illeszkedik a mindennapi használatba.

  • Kellemes ásványi íz
    |
  • Jó tisztaság
    |
  • Finom textúra
    |
  • Könnyen oldódik
    |
  • Hosszú ideig eláll
    |
  • Kiváló főzéshez

AI által generálva 502 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Kika

Ellenőrzött vásárlás
Minden vásárolt terméket értékelek, így még a sót is megérdemli, amiről nem sokat lehet mondani. Nagyon jó áron van, a kristályok gyönyörű rózsaszín színűek, íze kevésbé sós, mint a klasszikus
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Deb

Ellenőrzött vásárlás
Nem tűnik úgy, hogy jól sózná meg az ételt. És gyorsan nedvesedik, utána pedig nehéz használni.
Vélemények Magyarországon (100)
Ellenőrzött vásárlások (484)
Pozitív (486)
Negatív (6)
Vélemények más országokban (402)
  • agota

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    finom só
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jakub

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Jó volt. Csak ezt a sót vásárolom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Андрій

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • andul

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ivan Makohon

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Olyan ízű, mint a normál só, semmi különleges. Jó enni és ennyi; inkább a megjelenés miatt, mint a hatása miatt.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Foarte bun

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 16.

    Nagyon jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • nwm

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 15.

    Rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Henry

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 14.

    rendben
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • s

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 14.

    ????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • kalo

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 13.

    szuper
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még