Vélemények - Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Hidrolizált Kollagén RunCollg® egy funkcionális ízületvédő, amely hidrolizált kollagén peptideket tartalmaz extra erős C-vitamin adaggal. Hozzájárul a normál kollagén képződéshez a csontok, porcok, vérerek és bőr megfelelő működéséhez. Jól oldódó por formájának köszönhetően, ez az ízületvédő könnyen használható.

6 190 Ft(12 380 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már kedd 6. 23. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam

4.8
Értékelési átlag 2171 értékelésből
(1806 értékelés)
(240 értékelés)
(70 értékelés)
(18 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A RunCollg Hydrolyzed Collagen vásárlói értékelései nagyrészt rendkívül pozitívak: sokan észrevehető javulásról számolnak be az ízületi kényelem terén körülbelül 1–2 héten belül. Emellett gyakran említik a szebb bőrt, az erősebb körmöket és az egészségesebb hajat is. A port könnyű feloldhatósága és általában kellemes ízei miatt dicsérik, míg az ízesítetlen változat könnyen beilleszthető más italokba. Összességében a megítélés nagyon elégedett, és gyakori a visszatérő vásárlás.

  • Könnyen oldódik
    |
  • Jót tesz az ízületeknek
    |
  • Bőr- és hajjal kapcsolatos előnyök
    |
  • Erősebb körmökről számoltak be
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó mindennapi használhatóság

AI által generálva 2171 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marci

Ellenőrzött vásárlás
A GymBeam ügyfélszolgálaton telefonon megkérdeztem és azt mondták ez vegyes kollagén, vagyis vegyesen készül marhából, csirkéből, halból. Illetve még, hogy I-es típusú, ami inkább a bőrre, hajra és
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alina

Ellenőrzött vásárlás
Nem értem el az eredményt, mert nem tudom meginni, furcsa íze van, nagyon édes, az eper/kiwi íznek semmi köze hozzá, bármilyen vízzel kevertem, mandula/szója/ kókusztej, semmi lehetetlen inni,
Vélemények Magyarországon (650)
Ellenőrzött vásárlások (1973)
Pozitív (2116)
Negatív (55)
Vélemények más országokban (1523)
  • Laci

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 08.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Az ízesítetlennek valójában furcsább az íze, kissé savanykásabb. Én a narancsos-zöldalmás változatot tudom ajánlani.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • mimi

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 07.

    Fogok még vásárolni, nagyon elégedett vagyok
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • RG

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 07.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Minden alkalommal, amikor ezt a tételt veszem be, más tényezőktől függetlenül - több variációban is teszteltem (reggel, este, éhgyomorra, vízzel, joghurttal stb.)... elviselhetetlen migrént kapok tőle...
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Александр

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 04.

    A rendelésem általánosságban a fehérjére fókuszált. Amikor a "Lepj meg!" ajándékot választottam, el sem tudtam volna képzelni, hogy egy fehérjeszelet lesz! Meglepődtél, tényleg meglepődtél?
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Олеся

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 10. 25.

    Gyorsan oldódik, finom az íze, mérőkanállal is kapható. Jó termék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rita

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 22.

    Nagyon jól oldódó ésb az íze is jó. Izületvédővel iszom, elmúlt a hátfájás.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vanda

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 19.

    Ízesítés: narancs
    A narancsos nagyon finom ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Judit

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 16.

    Ízesítés: zöldalma
    Jó ízű és nagyon jól oldódik. A hatásáról 2 heti használat után nem tudok nyilatkozni még.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • MERCEDES

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 15.

    Kellemes íze van, és nagyon elégedett vagyok vele.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 10.

    Ízesítés: ízesítetlen
    A másodikat ízesítem, de ehhez az íztelenhez hozzászoktam, elég undorító, de meg lehet szokni ?????????????
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még