Vélemények - Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Hidrolizált Kollagén RunCollg® egy funkcionális ízületvédő, amely hidrolizált kollagén peptideket tartalmaz extra erős C-vitamin adaggal. Hozzájárul a normál kollagén képződéshez a csontok, porcok, vérerek és bőr megfelelő működéséhez. Jól oldódó por formájának köszönhetően, ez az ízületvédő könnyen használható.

6 190 Ft(12 380 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam

4.8
Értékelési átlag 2194 értékelésből
(1825 értékelés)
(242 értékelés)
(71 értékelés)
(19 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A RunCollg Hydrolyzed Collagen vásárlói értékelései nagyrészt rendkívül pozitívak: sokan észrevehető javulásról számolnak be az ízületi kényelem terén körülbelül 1–2 héten belül. Emellett gyakran említik a szebb bőrt, az erősebb körmöket és az egészségesebb hajat is. A port könnyű feloldhatósága és általában kellemes ízei miatt dicsérik, míg az ízesítetlen változat könnyen beilleszthető más italokba. Összességében a megítélés nagyon elégedett, és gyakori a visszatérő vásárlás.

  • Könnyen oldódik
    |
  • Jót tesz az ízületeknek
    |
  • Bőr- és hajjal kapcsolatos előnyök
    |
  • Erősebb körmökről számoltak be
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó mindennapi használhatóság

AI által generálva 2194 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marci

Ellenőrzött vásárlás
A GymBeam ügyfélszolgálaton telefonon megkérdeztem és azt mondták ez vegyes kollagén, vagyis vegyesen készül marhából, csirkéből, halból. Illetve még, hogy I-es típusú, ami inkább a bőrre, hajra és
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alina

Ellenőrzött vásárlás
Nem értem el az eredményt, mert nem tudom meginni, furcsa íze van, nagyon édes, az eper/kiwi íznek semmi köze hozzá, bármilyen vízzel kevertem, mandula/szója/ kókusztej, semmi lehetetlen inni,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (654)
Ellenőrzött vásárlások (1984)
Pozitív (2126)
Negatív (56)
Vélemények más országokban (1542)
  • Данил Радченко

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 15.

    Ízesítés: ízesítetlen
    Tökéletesen
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vojta

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 13.

    Ízesítés: narancs
    Csodálatos termék. Kipróbáltam más márkákat is, és mindegyikben ízét tekintve számomra szinte ehetetlen volt a kollagén, mert elég sűrű, már-már nyálkás állaga volt. A GymBeam kollagén íze viszont tényleg remek, az oldhatósága remek, és ahogy az összefoglalóban is jeleztem, segített felgyorsítani a felépülésemet mindkét alkarcsont törése, egy sor kéztőcsont elmozdulása és néhány szalagszakadás a csuklómban. A kivizsgáláskor az orvos észrevette, hogy a csukló már olyan jó állapotban van, hogy azonnal ki tudjuk húzni az ott lévő vezetékeket, amelyeket három héttel az ellenőrzés után terveztek kihúzni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • cosi

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 13.

    Ízesítés: narancs
    Kiváló ízű ital
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Catalina

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 04.

    Ízesítés: eper-kiwi
    Az eper és a kivi íze nekem kicsit édeskés, de jó
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Nodin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 03.

    Ízesítés: mangó-maracuja
    Meglep a mangó kiváló íze és csodálatos aromája. Biztosan kipróbálok más ízt is. A hatást még nem tudom értékelni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Наталія

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 09. 03.

    Ízesítés: zöldalma, mangó-maracuja, narancs, eper-kiwi
    Nem először szedem. Elégedett a minőséggel.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mihai

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 01.

    Ízesítés: narancs
    A narancssárga nagyon jó ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Krisztina

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 30.

    2 féle ízben rendeltem, eper-kivi és mango-maracuja, hát imádom mind a két ízt. Nekem jól oldódik, az íze is finom! A hajammal csodákat tett, de tényleg...brutál módon bedúsult, számomra is hihetetlen :) Ami még nagy pozitívum, hogy edzéseknél szokott fájni a térdem, hát már az sem fáj! :) Szívből ajánlom mindenkinek! @--)--)-----
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Saša

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 29.

    Ízesítés: mangó-maracuja, eper-kiwi
    5/5
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Iri

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 27.

    Csinálja amit ígér+nagyon ízlik
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még