Vélemények - Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Hidrolizált Kollagén RunCollg® egy funkcionális ízületvédő, amely hidrolizált kollagén peptideket tartalmaz extra erős C-vitamin adaggal. Hozzájárul a normál kollagén képződéshez a csontok, porcok, vérerek és bőr megfelelő működéséhez. Jól oldódó por formájának köszönhetően, ez az ízületvédő könnyen használható.

6 190 Ft(12 380 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

Hidrolizált Kollagén RunCollg® C-vitaminnal- GymBeam

4.8
Értékelési átlag 2193 értékelésből
(1824 értékelés)
(242 értékelés)
(71 értékelés)
(19 értékelés)
(32 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A RunCollg Hydrolyzed Collagen vásárlói értékelései nagyrészt rendkívül pozitívak: sokan észrevehető javulásról számolnak be az ízületi kényelem terén körülbelül 1–2 héten belül. Emellett gyakran említik a szebb bőrt, az erősebb körmöket és az egészségesebb hajat is. A port könnyű feloldhatósága és általában kellemes ízei miatt dicsérik, míg az ízesítetlen változat könnyen beilleszthető más italokba. Összességében a megítélés nagyon elégedett, és gyakori a visszatérő vásárlás.

  • Könnyen oldódik
    |
  • Jót tesz az ízületeknek
    |
  • Bőr- és hajjal kapcsolatos előnyök
    |
  • Erősebb körmökről számoltak be
    |
  • Kellemes ízek
    |
  • Jó mindennapi használhatóság

AI által generálva 2193 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Marci

Ellenőrzött vásárlás
A GymBeam ügyfélszolgálaton telefonon megkérdeztem és azt mondták ez vegyes kollagén, vagyis vegyesen készül marhából, csirkéből, halból. Illetve még, hogy I-es típusú, ami inkább a bőrre, hajra és
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alina

Ellenőrzött vásárlás
Nem értem el az eredményt, mert nem tudom meginni, furcsa íze van, nagyon édes, az eper/kiwi íznek semmi köze hozzá, bármilyen vízzel kevertem, mandula/szója/ kókusztej, semmi lehetetlen inni,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (654)
Ellenőrzött vásárlások (1984)
Pozitív (2126)
Negatív (56)
Vélemények más országokban (1541)
  • Lini

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Imádom, hogy maximálisan feloldódik a tejben, csak egy egyszerű rázástól a shakerben. Ajánlom, hogy aroma nélkül fogyaszd, nehogy nyáron rosszul legyél, és jól esik majd neked.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • agota

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    mango izben is finom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Peťa

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 18.

    Az íz számomra túl édes, de egyébként nagyon finom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Василь

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    kiváló kiegészítő
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Iminno

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Jó oldhatóság,
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • super

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    már egy éve elromlott az anyukám, ajánl
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Costin

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Olyan termék, amire szüksége van, de borzasztó az íze, ha ízesítés nélkül veszi—legalábbis nekem.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Nagyon jó az íze. Nem tudom, hogy beválik-e.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • E.W.

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Ajánlom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Jani

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 06. 17.

    Nagyon bevált
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még