Vélemények - Fehérjés granola csokoládéval - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Fehérjés granola csokoládéval zabpehely, szójafehérje koncentrátum, csokoládé és más kiváló minőségű összetevők mennyei keveréke, amelyek együtt egy tökéletes reggelit vagy snacket alkotnak. Magas a fehérjetartalma és vegánoknak is alkalmas.

2 090 Ft(6 967 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már szombat 6. 27. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Fehérjés granola csokoládéval - GymBeam

4.9
Értékelési átlag 559 értékelésből
(494 értékelés)
(40 értékelés)
(20 értékelés)
(2 értékelés)
(3 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A fehérjeturmix/granolához készült fehérjegranola véleményei túlnyomórészt pozitívak: a vásárlók különösen a csokoládé ízét, kellemesen édes, de nem túlzottan édes ízvilágát, valamint az ropogós (kőkemény) textúrát emelik ki. Sokan azt mondják, hogy kiválóan működik görög joghurttal vagy tejjel, illetve gyors snackként vagy reggeliként is. Többen kiemelik, hogy laktató, köszönhetően a kiemelkedő fehérje- és rosttartalomnak. Kevesebben megjegyzik, hogy nehezebb lehet a megemésztése, vagy hogy számukra az édesség lehetne alacsonyabb.

  • Csokoládé íz dicsért
    |
  • Kellemesen, nem túl édes
    |
  • Ropogós, ropogós állag
    |
  • Kiváló joghurttal vagy tejjel
    |
  • Laktató fehérjével
    |
  • Gyors snack vagy reggeli

AI által generálva 559 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Aless

Ellenőrzött vásárlás
Hát ez nagyon finom dolog, csak ajánlani tudom. Bár képes vagyok 2x megenni egy dobozt, hogy igazán jóllakjon a reggelim, de persze ha teszek bele egy kis gyümölcsöt, mandulát, akkor nagyon elégedett
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Alexandra

Ellenőrzött vásárlás
Napraforgóolajat és túl sok cukrot tartalmaz; a Whey-fehérjével készült változat is jobb lenne.
Vélemények Magyarországon (83)
Ellenőrzött vásárlások (522)
Pozitív (550)
Negatív (5)
Vélemények más országokban (478)
  • Pat

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 11.

    Szó szerint olyan fincsi, hogy nem tudom abbahagyni az evést
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kateřina

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 02. 07.

    Nagyon jó íze van, csak joghurthoz vagy gabonához adom :)
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • John

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 29.

    Kellemes íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vanesa

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 29.

    Kiváló! Joghurthoz tökéletes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Roxana

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 29.

    Finom! Az egész család imádja őket!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Tanyka

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 25.

    Határozottan ajánlom, szuper ropogós
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Olga

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2025. 01. 09.

    ízletes és hasznos
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • vandy

    Ellenőrzött vásárlás

    2024. 12. 11.

    yum yum és yum, nagyszerű íz és tökéletes kasihoz vagy joghurthoz!!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 10.

    Fájt a hasam.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2024. 12. 10.

    Egyáltalán nem tetszett.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még