Vélemények - Eritrit 1000 g - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

Az Eritrit egy cukorhelyettesítő, és különösen népszerű az egészséges életmód hívei körében. Nem tartalmaz kalóriát, ezért alkalmas édesítésre, például fogyókúra során, amikor minden gramm cukorra figyelsz az étrendedben. Remekül használható ételekben és italokban.

3 790 Ft(3 790 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már csütörtök 6. 25. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Eritrit 1000 g - GymBeam

4.8
Értékelési átlag 512 értékelésből
(463 értékelés)
(28 értékelés)
(6 értékelés)
(6 értékelés)
(8 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb vevő megbízható cukorhelyettesítőként írja le ezt az eritritet, amely ízét tekintve nagyon közel áll a fehér cukorhoz, és sok embernél nincs kellemetlen utóíze. A vélemények kiemelik sokoldalúságát a sütéshez és édességekhez, valamint használatát krémekben, joghurtban, teában és kávéban, alacsony kalóriatartalmú pozicionálással, amely jól illeszkedik diétákhoz, illetve azokhoz, akik vércukorszintjüket kezelik. Egy kisebb rész ízpreferencia-különbségekről számol be, amelyhez több kellhet, mint cukorból, és néhányan megemlítik, hogy karamellhez vagy sziruphoz kerülni kell.

  • Íze nagyon közel áll a cukoréhoz
    |
  • Nincs kellemetlen utóíz
    |
  • Sütéshez is jól beválik
    |
  • Nagyszerű édességekhez
    |
  • Jól keverhető krémekbe
    |
  • Diétához kedvező

AI által generálva 512 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Петя

Ellenőrzött vásárlás
Cukorbeteg édesapámnak főzök vele és nagyon meg vagyunk elégedve! Nagyszerű termék diétázóknak vagy speciális igényekkel rendelkezőknek, megfizethető áron. Két kézzel ajánlom!
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Honza

Ellenőrzött vásárlás
Mindegy hova teszem csak iszonyatos utóízt hagy.Kávéba és teába is.Olcsó édesítőszer,de biztos nem venném újra.
Vélemények Magyarországon (31)
Ellenőrzött vásárlások (471)
Pozitív (493)
Negatív (15)
Vélemények más országokban (481)
  • palino

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 15.

    torta bomba
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mrs. Angelina ~

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 03. 01.

    Értékelem az eritrit csomagolásában található mérőkanalat, mivel általában nem találkoztam vele (ez az első vásárlásom a GymBeam-nél), és összességében semmi hozzáfűznivaló - Az édesítőszer rendben van és jó. Lehet, hogy csak úgy tűnik, de úgy érzem, hogy az édesítőszer kissé édesebb, mint más eritritek, amelyeket próbáltam (ez pozitívum).
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Zahar fals

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 29.

    Nagyon jó, a normál cukor édességének körülbelül 70%-a. Jól oldódik, 0 kcal, annyit adhatsz hozzá, amennyit szeretnél.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Kaugi

    Ellenőrzött vásárlás

    2026. 01. 21.

    Olcsó és édes
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Vlastik

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 12. 30.

    Újra rendelek, minőségi
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matúš

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 11. 17.

    Kiváló édesítésre cukor helyett. Kávéhoz, sütéshez.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Ser

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 17.

    Nagyon jó, imádom, és ha azt mondom, hogy nem káros az egészségre, mindennapi használatra kis mennyiségben, például kávéba adva, tökéletes.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Violeta

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 13.

    Ez a legjobb édesítőszer, amit valaha próbáltam. Nagyon jól édesít és nagyon finom az íze.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Stefano

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 10. 06.

    Könnyű vásárlás, gyors szállítás, jó ár.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Snježana

    Ellenőrzött vásárlás

    2025. 09. 12.

    Kiváló.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még