Vélemények - Beef Protein - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A Beef Protein egy hidrolizált készítmény por formában, több mint 90%-os fehérjetartalommal. Alacsony a zsír- és cukortartalma. Ezáltal kiváló fehérjeforrás, amely hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához. Ezenkívül nem tartalmaz laktózt, sem tehéntejfehérjét, így megfelelő alternatíva a tejfehérjét kerülők számára.

9 590 Ft(9 590 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már péntek 6. 26. nálatok
Részletek
Összetétel
További Információ
Laboratóriumi tesztekVélemények

Beef Protein - GymBeam

3.8
Értékelési átlag 877 értékelésből
(469 értékelés)
(154 értékelés)
(62 értékelés)
(64 értékelés)
(126 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A marhahús fehérje kategóriájára vonatkozó vélemények többnyire nagyon pozitívak. A legtöbb vásárló kiemeli a kiegyensúlyozott fehérjeprofil jellemzőit, a jó emészthetőséget, valamint segítséget azok számára, akik laktózzal vagy tejfehérjével küzdenek. Az íz gyakran elfogadhatónak és élvezhetőnek is leírható, különösen csokoládé vagy vanília esetén. A leggyakoribb hátrány a keveréskor jelentkező habosodás és csomósodás, amelyet általában javít a melegítés, a megfelelő arányok betartása és néhány perc várakozás.

  • Laktózmentes, barátságos
    |
  • Jó emésztési tolerancia
    |
  • Magas fehérjetartalmú minőség
    |
  • Laktózproblémák után is beválik
    |
  • Jól keverhető meleg vízzel
    |
  • Elfogadható csokoládé/vanília

AI által generálva 877 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Luky

Ellenőrzött vásárlás
Kipróbáltam több fehérjét is, de ez jött be a legjobban. Mivel laktóz intoleranciában szenvedek, az orvosom marhafehérjét vagy vegán fehérjét is javasolt. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt, és jól
A termék leghasznosabb negatív értékelése

F

Ellenőrzött vásárlás
Mindkét ízt a Monster Beef alternatívájaként vettem az Amix-től, de nem lehet összehasonlítani. Ez a fehérje ragasztó, különben nem is nevezném annak. A vanília íze egész jó, a csoki tiszta szemét. Én
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (334)
Ellenőrzött vásárlások (680)
Pozitív (683)
Negatív (192)
Vélemények más országokban (543)
  • Олексій

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 09. 09.

    Ízesítés: vanília
    Remek hús utóíz.Vanília ízzel vettem,nem bántam meg,ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Yeah Buddy

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 25.

    Ízesítés: csokoládé
    Ajánlom. 100 g fehérje 92 g
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • on.stu

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 24.

    Ízesítés: csokoládé
    Túróba használom vacsorára és az íze is jó. Elégedettség számomra.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Lukas

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 23.

    Ízesítés: csokoládé
    Top
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • NorBi

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 23.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    Minden egyes fehérje után kellemetlen gyomorproblémák voltak, ezzel a fehérjével mindegyiktől megszabadultam. Nagyon meg vagyok vele elégedve és szívesen használom. A csokoládé és a vanília íze kissé eltér a hagyományos tojásfehérjétől, mivel a marhahúsnak más íze van - de így is nagyon jó ízű.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Szaszko

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 08. 21.

    Ízesítés: csokoládé
    Soha nem szoktam nyavajogni a fehérjék íze miatt, nem az íze hanem a fehérjetartalma iszom őket. Rengeteg sok fehérjét kipróbáltam már, rossznál rosszabb ízűeket. Nagyon szeretem a gymbeames termékeket, de sajnos ez a fehérje... rettentően szörnyű ízű, mintha az ember két hétre a shakerben hagyta volna rohadni. Elképesztően rossz szagú is de ami annál rosszabb, hogy az íze is olyan, mint a szaga. Én csak a csokisat próbáltam, a vaníliásról nem tudok nyilatkozni, de az biztos, hogy ha valaki az ízéért issza a fehérjét az nagyon messziről kerülje el, aki meg csak a fehérjetartalma miatt (ami mellesleg nagyszerű) az is nagyon gondolja át. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a fehérjét, de sajnos nagy erőfeszítésekkel sem tudom. Kb kísérővel kell, hogy idd, hogy ne kelljen tőle öklendezned.????
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Дени

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 16.

    Ízesítés: csokoládé
    Imádom a marhafehérjét. Remek ízű. újra rendelnék.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • martin

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 13.

    Ízesítés: csokoládé, vanília
    A csoki íze jó, a habossága jó, az ára jó, a csomókat nem lehet jól összekeverni
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Анна

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2023. 08. 11.

    Ízesítés: vanília
    Vanília íze. Nem szerettem a vizet. Tejjel szívesen iszom
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Rafael

    Ellenőrzött vásárlás

    2023. 08. 01.

    Ízesítés: vanília
    Az íze undorító! Pénz, mint a tavasz! Vissza a Just Whey-hez!
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Blog

Mások ezt vásárolták még