Vélemények - BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam | GymBeam.hu Skip to main content

A BCAA 4:1:1 Instant egy jól oldódó por, amely elágazó láncú aminosavakat tartalmaz l-leucin, l-izoleucin és l-valin formájában. Vízzel összekeverve frissítő italt alkot, amely ideális edzés közben és után. Alkalmas erő- és állóképességi sportolók számára.

7 790 Ft(15 580 Ft/ Kg)
feletti vásárlás esetén INGYEN 18 990 Ft
Már hétfő 6. 29. nálatok
Részletek
További Információ
Laboratóriumi tesztek
Vélemények

BCAA 4:1:1 Instant - GymBeam

4.4
Értékelési átlag 1604 értékelésből
(1153 értékelés)
(233 értékelés)
(96 értékelés)
(44 értékelés)
(78 értékelés)

Vásárlói tapasztalatok:

A legtöbb értékelés nagyon pozitív, és kiemeli a kiváló ízt többféle változatban, az erőteljes felfrissülést, valamint a megbízható keverhetőséget, amely jól oldódik vízben. Sok vevő említi azt is, hogy rendszeresen használja edzés támogatására, regenerálódáshoz és könnyebb edzésekhez. Egy kisebb rész szerint az „ízmentes” változat viszont nagyon keserű lehet, míg egy kisebbség nem szerette bizonyos ízeket, például a mango-maracuja vagy a kiwi ízét, és néhányan megjegyezték, hogy habosodik.

  • Jó ízválaszték
    |
  • Jó oldhatóság vízben
    |
  • Egyszerűen keverhető
    |
  • Edzéshez népszerű
    |
  • Segíti a regenerálódást
    |
  • Hosszú távon is jól működik

AI által generálva 1604 vásárlói vélemény alapján.

A termék leghasznosabb pozitív értékelése

Saša

Ellenőrzött vásárlás
mangó-szenvedélyes íz: az én ízlésemnek kicsit túl édes, de iható. mesterséges íznek érezni, de ez valószínűleg mindenkinél elvárható. oldhatósága: szerencsére jó, mert a meghirdetett shaker ellenére
A termék leghasznosabb negatív értékelése

Михайло

Ellenőrzött vásárlás
Semmi esetre se vegye be "ízes adalékok nélkül", egyszerűen szörnyű, még fehérjével keverve sem lehet inni. Az "íztelen" íze olyan, mintha rágnám a Levomycitint (aki tudja, az tudja), keserű édes,
Íz szerint

Vélemények Magyarországon (460)
Ellenőrzött vásárlások (1127)
Pozitív (1475)
Negatív (120)
Vélemények más országokban (1144)
  • Roman

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 08.

    Nem bánom a keserűséget, ezért ízesítetlenül vettem. A tisztaság számomra elsőbbséget élvez az ízekkel szemben...jól működik. Nyugodtan keverhető és iható.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Max

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 05.

    Edzés közben nem ittam jobbat, szeretem ezeket a bcaa-kat főleg a Mango maracuja ízét. határozottan ajánlom.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Michal

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 12. 04.

    Az aminosavak aránya teljesen ideális. Könnyen oldódó és könnyen emészthető BCAA-k. Én személy szerint csak a Cola ízét veszem – tökéletes ízű. Igazából nincs kifogásom ezzel a termékkel szemben, hiszen működnek, és a hatás is érezhető.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Arina

    Ellenőrzött vásárlás

    2017. 11. 23.

    Megrendeltem a görögdinnye ízét, és őszintén szólva, kicsit szkeptikus voltam. Viszont nagyon kellemesen meglepett a termék, az oldhatósága teljesen rendben van, az íze remek és az összetételről nem is beszélek :) Nagyon ajánlom!
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Honza

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 23.

    + Ár - Íz - Oldhatóság
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Csaba

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 22.

    Szerintem nagyon jó termék, nekem nincs semmi bajom vele, sőt. Nem csomósodik, könnyen oldódik. Epres-lime ízűt rendeltem, és nagyon jó íze van.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Mato

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 21.

    A bcaa blackcurrent 7€-ért vettem shakerrel együtt itt a gymbeamtől, hideg vízben tökéletesen oldódik és az íze is kiváló. Ha valakinek ez már nem tetszik, annak valószínűleg nincs jó szájíze. Az ízesítetlenekhez képest összehasonlíthatatlanul kiváló. Ha valaki nem szereti, fogyasszon naponta 20 tablettát, de ez tényleg kiváló. Aki pedig arra számít, hogy az íze olyan lesz, mint amikor a Tescóban vesz egy ilyen limonádét, gondoljon bele egy kicsit, a kóla íze nem tud olyan ízű lenni, mint a kokakóla és az estee. Olyan tápértékekkel rendelkezik, mint a BCAA. Kiváló oldhatóság még hideg vízben is, valamint kiváló feketeribizli íz
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Angela

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 21.

    Fekete ribizli és körte ízben is próbáltam már, mindegyik nagyon-nagyon ízlett! Általában ízesítetlen Glutaminnal keverem, semmi mellékízt nem érzek. Igaz, hogy nem oldódik egyből(bár nem is vártam el, hiszen az elágazó láncú aminosavak vízben nagyon rosszul oldódnak) de én mindig edzés előtt megcsinálom már, összerázom és pár perc alatt teljesen feloldódik. 5/5*
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Maťo

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 20.

    A legjobb BCAA, ami valaha volt. Nem igazán kaptam még jobbat, és volt már jó pár. Minden íz kiváló, és mindenekelőtt azt érzem, hogy a BCAA-k valóban segítenek, ezért határozottan ajánlom őket, és 10-ből 10-et adok.
    Hasznosnak találta a véleményt?
  • Matej

    Ellenőrizetlen vásárlás

    2017. 11. 18.

    Kiválóak =) Szuper ár, jól meg kell rázni.
    Hasznosnak találta a véleményt?
Kérdések
Termékváltozatok
Kapcsolódó videók
Blog

Mások ezt vásárolták még